reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Przepraszam,ze dopiero teraz ale wczesniej nie mialam na to siły. My caly czas walczymy choć szanse są małe😔 Zobaczymy co z tego wyjdzie.. Staram się być dobrej myśli.
Jestes! Kochana ciesze sie ,ze sie odezwałaś.. bardzo mocno trzymam za Was kciuki!!! Bylas u lekarza i co powiedzial? Nadal tak plamisz???
 
reklama
@Anna 36 hejka, wiesz ja dla odmiany nie spalam nigdy tak dobrze jak teraz.. ale z drugim synem mialam taka bezsennosc .. zasnac nie moglam do 2-3 potem w robocie jak trup chodzilam.. albo jak udalo mi sie zasnac to sie bufzilam 3-4 i juz nie spalqm wcale.. przewalone
 
Jak ja bym chciała żeby już był 13 tydzień i już można było mówić wszytskim :) u mnie w rodzinie nikt nie wie, dzisiaj rozmawiałam z babcia która ma 85 lat i tak mnie swiezbilo że masakra, ale mąż chce czekać i dopiero po prenatalnych powiedzieć :(

A właśnie apropo męża :) wchodzą z wami na badanie? W Lux med nie wolno wiec tu nie ma wątpliwości, ale prywatnie np pozwalają, tylko mój się trochę krępuje. Widzę że by chciał ale mu głupio. Bo wiecie, każde badanie dopochwowo i na fotelu a nie leżance.. Wiec taki średni komfort :d
Mój mąż chciał ale ja nie chciałam dla mnie to krępujące pozwolę mu jak będzie już przez brzuch .
 
Też boje sie powiedziec szefowi :-( odwlekam maksymalnie...ostatnio z przerazeniem zapytal czy bede miala opieke dla dziecka jak przedszkola zamkną..bał sie ze uciekne na L4:-( a ja bym chciala isc tak realnie na L4 zaraz po skonczonym 1 trymestrze. Tyle, ze strach, ze cos sie moze stac i potem trzeba wrocic..mnie paraliżuje 😔 takze łączę się w bólu 😑
Ja nie mówię . Moja liderka wie ale jest na kwarantannie jak pojde na l4 to na pewno mu powie ze jestem w ciąży
 
@Anna 36 hejka, wiesz ja dla odmiany nie spalam nigdy tak dobrze jak teraz.. ale z drugim synem mialam taka bezsennosc .. zasnac nie moglam do 2-3 potem w robocie jak trup chodzilam.. albo jak udalo mi sie zasnac to sie bufzilam 3-4 i juz nie spalqm wcale.. przewalone
To ja przy córkach tez tak spalam jak ty teraz ...moze bedzie tym razem.dziewczynka u Ciebie 🙂
 
reklama
Do góry