reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Moja koleżanka tak miała. 6 lat temu urodziła bliźniaki parkę. I też chudy szkieletor z niej był i jest.Potrafi zeżreć wszystko co się nawinie i nie tyje[emoji22]Nigdy jej nie wypytywałam od strony farmakologicznej jak to było. Wiem tylko ze długo się starali.
No ja disiaj powinnam dostać okres , zawsze z rana wstawałam i już miałam , narazie nic nie ma. :)
 
reklama
Dziewczyny a jak się dowiedzialyscie o tym że chorujecie na trombolifie?
I jeszcze chciałam zapytać jakie witaminy przyjmujecie?
 
Dziewczyny a jak się dowiedzialyscie o tym że chorujecie na trombolifie?
I jeszcze chciałam zapytać jakie witaminy przyjmujecie?
Jeśli chodzi o witaminy to biorę jeszcze te ze staran : witamina d, witamina C i Vita min plus mama ( kompleks witamin ). Natomiast pewnie niedługo przerzucę się na to co ginekolog zaleci 😉
 
Cześć :) nieśmiało się witam z Wami :) Od kilku dni podglądam i czytam forum.
Kilka słów o mnie : Staramy się od września, w listopadzie przeszłam ciąże biochemiczną. W trakcie ostatniego cyklu korzystałam z testów owulacyjnych, pokazywały pik LH 17dc. Dziś jest mój 29 dc, nie wytrzymałam i zrobiłam dwa testy. Na jednym cień cienia ale drugi wygląda obiecująco. Trochę mam obawy czy nie powtórzy się sytuacja z listopada. :(
 

Załączniki

  • 16151185026515230015856651935902.jpg
    16151185026515230015856651935902.jpg
    829,8 KB · Wyświetleń: 125
Dziewczyny która z Was jeszcze na heparynie?? Te zastrzyki to jest jakaś porażka, jestem antytalentem:( dopiero 4 wkłucia, a ja mam już tak siny brzuch:-( zalamka.
Ja też na heparynie. 🙂 Zrobiłam juz ich sporo i zauważyłam że jak wolniej wstrzykujesz mniejsze siniaki. Też miałam po pierwszych dwóch takie sińce że aż nie mogłam chwycić skóry tak bolała. Ja już się przyzwyczaiłam wiem że bez nich dzidzi nie będzie bo mam trabofilie.
 
Dziewczyny a jak się dowiedzialyscie o tym że chorujecie na trombolifie?
I jeszcze chciałam zapytać jakie witaminy przyjmujecie?
Najpierw dwa poronienia badania genetyczne i wyszła trabofilia. Obecnie 6t2d na wizycie 4t5dbyl pęcherzyk ciążowy i żółtkowy ❤️
 
Ja też na heparynie. 🙂 Zrobiłam juz ich sporo i zauważyłam że jak wolniej wstrzykujesz mniejsze siniaki. Też miałam po pierwszych dwóch takie sińce że aż nie mogłam chwycić skóry tak bolała. Ja już się przyzwyczaiłam wiem że bez nich dzidzi nie będzie bo mam trabofilie.
Też mam niby dwie mutacje pai i mthfr w hetero. Jaką dawke metylowanego kwasu poza prenatal uno bierzesz?? Bo ja mam ze swansona 800 i tak mysle czy to nie za duża jednak.
 
reklama
Do góry