reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja mam podobnie, że na razie nie ma wielkiej radości tylko próbuje podchodzić zadaniowo. Może to dobrze, że tak do tego podchodzimy. Chociaż wiadomo, że trzeba myśleć na ile możemy pozytywnie. Ja Ci powiem, że jak robiłam druga betę i czekałam na wynik po prostu czułam, że będzie dobry :) daj znać jutro jaki wynik
O dokładnie tak - zadaniowo! Wyjęłaś mi to z ust :) Też mam przeczucie, że teraz będzie dobrze i tego się mocno trzymam. Odezwę się na pewno jutro z wynikami 🤗
 
Dziewczyny ja mam ciążę leżakową mogę robić jakieś techniczne rzeczy jeśli chcecie. Dziewczyna robi listę w pracy. Matko niech się w tym czasie napije herbatki i se dychnie 😁 mozna przecież założyć taki temat i każdy się będzie sam wpisywał. Przecież to żadna tajemnica. Te dziewczyny, które chcą anonimowo się dopisać to niech piszą na priv. Ale reszta może sama się wpisywać na listę i nikt "roboty nie ma" ;)
Mamy cały swój jakby dział "listopadowe mamy". Tam możemy pisać parę różnych tematów, również technicznych. To jest jakby cały nasz katalog. Nie musimy tu wszystkiego omawiać w tym wątku ;)
 
Absolutnie normalne. Ja wczoraj miałam tak wzdęty brzuch że wyglądałam jakbym już szła do porodu [emoji23] ale ja mam olbrzymi brzuch bo jestem otyła.
Dziewczyny, a czy to normalne, że wydaje mi się że brzuch mi delikatnie wybulilo? Czy to nie za wcześnie? Nawet maz stwierdził, że już coś widać. Nie chodzę wzdeta. Jestem drobna i tak się zastanawiam, czy to możliwe że to brzuszek ciążowy. Któraś też ma takie wrażenie? Jestem w 5+5.
 
reklama
Nie przeszkadza mi dziewczyna :) jak dla mnie to zapraszam serdecznie:)
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
 
Do góry