reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ale gdzie Ty widzisz nerwy w moich wypowiedziach? Piszę normalnie. Wręcz napisałam, że nie musi słuchać niczyich rad jeśli nie chce. Ale jeśli prosi o radę to niech się liczy z tym, że dostanie też takie które jej się mogą nie spodobać. No ale Beata ma prawo do nerwów i wybuchów, oczywiście. Twoim zdaniem krzywda się dziecku nie dzieje, moim tak. I też mam prawo to napisać. A o autorytecie lekarza to tu w ogóle ciężko mówić. I ja jej żadnych rad zdrowotnych nie udzielam tylko odsyłam do ogolnodostepnej wiedzy. A co ona z tym zrobi to jej sprawa, ale nie życzę sobie robienia tu że mnie jakiegoś hejtera.
 
reklama
Dziewczyny serio ? Ładna pogoda a wy tracice czas na rozmowy . Tez mam wrażenie , ze co by nie napisało się to Beata to neguje , jednocześnie prosząc o radę wiec każdy ma prawo jej napisać swoje zdanie . Fakt rozszerzanie diety wcale nie jest takie proste jak się wydaje . Ale faktycznie skoro skład ma tak hujowy to nawet gdyby lekarz kazał mi dawać to bym nie dawała i ktoś tu napisał , ze wcale nie trzeba mieć wiedzy o zywieniu najmłodszych chyba każdy Wie Że olej palmowy i cukier to zło najwyższe ! Każdemu pewnie w jakiś sposób jest ciężko , nie tylko Beacie , mój pierwszy syn jest dzieckiem z niepełnosprawnością i jeszcze nigdy na forum nie zalilam się , ba nawet zbiera swój 1 procent 😊 na codzień mam mega ciężko ale oddzielam sprawy jednego i drugiego zdrowego syna , bo to jednak forum dla listopadowych mam a nie narzekanie jak mi to w życiu złe
 
I żeby nie było nikogo nie Hejtuje i tak dalej, ja sama zaczęłam rozszerzać dietę od podania banana w słoiku , a na drugi dzień byłam poza domem pare godzin i siostra padała młodemu słoik królikiem wiec nawet nie miał samych warzyw wprowadzanych tylko zaraz z grubej ruly
 
I żeby nie było nikogo nie Hejtuje i tak dalej, ja sama zaczęłam rozszerzać dietę od podania banana w słoiku , a na drugi dzień byłam poza domem pare godzin i siostra padała młodemu słoik królikiem wiec nawet nie miał samych warzyw wprowadzanych tylko zaraz z grubej ruly
Mój po bananie walił kupska, że go ho ho 🤣
 
Kiedy wasze dzieci przesiadają się na spacerówki? Myślicie, że 7 miesięcy odpowiedni moment czy jeszcze za wcześnie trochę?
 
To chyba indywidualna sprawa. Moja córka ma niecałe 6 miesięcy sama póki co nie siedzi ale jest strasznie ciekawska i chyba trzeba będzie ja wozić w spacerowce na pół lezaco bo w gondoli leżeć nie chce
Kiedy wasze dzieci przesiadają się na spacerówki? Myślicie, że 7 miesięcy odpowiedni moment czy jeszcze za wcześnie trochę?
 
Kiedy wasze dzieci przesiadają się na spacerówki? Myślicie, że 7 miesięcy odpowiedni moment czy jeszcze za wcześnie trochę?
To chyba indywidualna sprawa. Moja córka ma niecałe 6 miesięcy sama póki co nie siedzi ale jest strasznie ciekawska i chyba trzeba będzie ja wozić w spacerowce na pół lezaco bo w gondoli leżeć nie chce
Ja też od wczoraj w spacerówce na pół leżąco bo się w gondoli nie mieści
 
reklama
Możecie sobie pisać mówić o mnie co chcecie. Robię to co uważam za stosowne i podaje dziecku to co uważam. A czy się to komuś podoba czy nie to jego sprawa. Nie zamierzam się już więcej denerwować przez takie czy inne sprawy które mnie dotknęły na tym forum. Kończę już swój udział na tym forum i proszę o zaprzestanie mówienia i pisania o tym jaka to jestem itp.

Pozdrawiam i żegnam Was
Ja jako wyrodna najgorsza matka i ofiara losu 😃.
Ps Dziękuję osobom które mnie wspierały w ciężkich chwilach. Wasza pomoc była nieoceniona pozwólcie że o tym co złe nie będę już mówić.
 
Do góry