reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jestem po usg i rzeczywiście tych wód jest niewiele i pewnie padnie propozycja założenia cewnika i indukcja. Ale na ta decyzję muszę czekać do jutra rana aż będzie ordynator
 
Zależy o którym teście plytkowym jest mowa. Jeśli o antygenowym to w tej chwili dodatni jego wynik nie wymaga potwierdzenia PCR. Jak by nie było to nic się nie poradzi jak wyszedł dodatni to za taki będzie uznany.
Dokładnie, tak mi powiedziano że ten nie wymaga potwierdzenia pcr. Nawet jesli zrobię pcr i wyjdzie negatywny to i tak to nic nie zmieni i mam 10 dni kwarantanny.
 
Bubuś gratulacje doczekałaś się wkońcu !! ❤️ Ja jutro mam jechać na przyjęcie na CC która jutro mam mieć robiona , chociaż dalej nie ma tego wyniku z GBS oddziałowa kazała się wstawić na 7:30 😂 a wyniku będą szukać . Korona wyszła negatywna więc chyba z tym nie będzie problemu ale chyba już straciła swoją ważność od piątku od 11. Masakra jakaś . Mała się nawet nie pcha na świat czytam o waszych skurczach i wstawianiu się główki a u mnie cisza jeśli o to chodzi. Pewnie temu ze jest ułożona poprzecznie i dlatego nic się nie dzieje bo ruszać się rusza często ale w tych samych miejscach się wypycha z prawej i lewej strony pod żebrami . Jutro się okaże co będą ze mną robić 😂 także życzę wam wszystkim szybkich porodów negatywnych testów na koronę i szybciutkich powrotów do domku ze zdrowymi bobaskami !! ❤️😍😘
 
A byłaś w szpitalu po co ? Na ktg ?
Lekarz mnie skierował.na IP bo jestem po terminie, mialam mieć wywoływane jutro poród. Teraz w takiej sytuacji odeslali mnie do domu z zaleceniem, że jeśli coś będzie się dziać to mam przyjechać lub stawić się na oddział covidowy 7 dni po terminie.

Teraz jest w domu, mam nieregularne skórcze, może coś się rozwinie przez noc... boję się jak diabli... będę rodzić w towarzystwie ufoludków ....
 
A dowiadywalas się w tym COVIDowym szpitalu jak jest z przyjęciem bo podobno preferowana droga rozwiązania jest CC. Może jutro tam zadzwoń i powiedz że jesteś po terminie i dodatnia czy masz czekać na skurcze czy cięcie.
Lekarz mnie skierował.na IP bo jestem po terminie, mialam mieć wywoływane jutro poród. Teraz w takiej sytuacji odeslali mnie do domu z zaleceniem, że jeśli coś będzie się dziać to mam przyjechać lub stawić się na oddział covidowy 7 dni po terminie.

Teraz jest w domu, mam nieregularne skórcze, może coś się rozwinie przez noc... boję się jak diabli... będę rodzić w towarzystwie ufoludków ....
 
reklama
A dowiadywalas się w tym COVIDowym szpitalu jak jest z przyjęciem bo podobno preferowana droga rozwiązania jest CC. Może jutro tam zadzwoń i powiedz że jesteś po terminie i dodatnia czy masz czekać na skurcze czy cięcie.
Jeśli się zgłoszę bez regularnych skurczy co 3-4 min to prederowane jest cc a jeśli przyjadę z akcją to SN. Mam tak znajomą polozną na oddziale covid, generalnie nie izolują dziecka, jeśli matka jest bezobjawowa i dziecko jest w dobrym stanie.
Nie wiem co robić, wczoraj rano mialam już 3-4 cm rozwarcia, wieczorem jakieś skurcze ale znowu powtórka z rozrywki, po prysznicu wszystko ustalo.
Ja juz szaleje trochę z nerwów, bo obudzilam się godzine temu i nie czulam dlugo ruchow a zawsze jest bardzo ruchliwy. Na szczęście mlody obudzil sie :)
Na papierze w toalecie zauwazyłam brazową wydzieline ale to chyba skutek wczorajszego badania na IP.
Zaraz będę dzwonić do lekarza bo zupełnie nie wiem.co robić....
 
Do góry