reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych. Ja mam tym razem tak, że mam skurcze codziennie od kilku dni. W piątek miałam wizytę i mała wg lekarza się pcha, jest bardzo nisko. Poprzedni poród zupełnie inny, żadnych oznak i w dzień porodu jak się zaczęło, to już nie udało się zatrzymać. Teraz do terminu ponad tydzień a ja naprawdę nie wiem czego się spodziewać. Chcę jeszcze wytrwać trochę.
 
O kurczę A masz jakieś objawy?cos się działo ostatnio?A jaki to był test?
I co teraz gdzie masz jechać jak by coś się działo?
Plytkowy, ale podobno już taki dobry co to nie przeklamuje wynikow.
Mialam katar ostatnio, ale katar to ja mam non stop przez całą ciążę bo mam problemy z zatokami. Smak mam, węch mam i generalnie czuje się ok.
 
reklama
Plytkowy, ale podobno już taki dobry co to nie przeklamuje wynikow.
Mialam katar ostatnio, ale katar to ja mam non stop przez całą ciążę bo mam problemy z zatokami. Smak mam, węch mam i generalnie czuje się ok.
kuzynka, która jest w ciąży miała tak, że przez kilka dni czuła się źle, potem na 5 dni straciła smak i węch i przeszło, gorączki nie było
 
Do góry