reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Nie musisz odbijać na ramieniu jeśli Ci nie wygodnie. Ja odniosłam dziecko na pół siedząco na kolanie tak pokazały mi też.polozne w szpitalu było to wygodniejsze dla mnie. Coś w tym stylu oczywiście z asekuracja główki.
W zasadzie wszystko już ogarniam, jedynie to kładzenie na ramieniu mnie stresuje :D Dzięki!
20201101_114745.jpeg
 
reklama
W zasadzie wszystko już ogarniam, jedynie to kładzenie na ramieniu mnie stresuje :D Dzięki!

Moze wygodniej będzie ci usiąść w pozycji pol leżącej na kanapie maluszka położyć wysoko na ramieniu zeby główkę miał oparta na twoim ramieniu, kolanka mu podciągnij do brzuszka i niech tak leży a ty bardzo delilatnie poklepuj mu plecki.
Karmisz piersią czy modyfikowanym?
Przy piersi nie trzeba odbijać, przy modyfikowanych za każdym razem (i przy modyfikowanym jam rozpuszczasz mlekl to pamiętaj zeby mieszać ruchem okreznym, a nie wstrzasac calym mlekiem, bo przy wstrząsaniu porobi Ci się dużo bąbelków powietrza które beda powodowac kolkę) :).
Powodzenia.
 
Kurczę... ale spuchlam... mam dłonie i stopy jak banieczki. Jeszcze tak się cieszylam, że nie mam rozstepów a tu wczoraj na pępkiem zauwazyłam różowe pręgi :/
Jeszcze moja babcia odeszła, we wtorek pogrzeb... za dużo stresu jak na jedną ciążę...
 
Moze wygodniej będzie ci usiąść w pozycji pol leżącej na kanapie maluszka położyć wysoko na ramieniu zeby główkę miał oparta na twoim ramieniu, kolanka mu podciągnij do brzuszka i niech tak leży a ty bardzo delilatnie poklepuj mu plecki.
Karmisz piersią czy modyfikowanym?
Przy piersi nie trzeba odbijać, przy modyfikowanych za każdym razem (i przy modyfikowanym jam rozpuszczasz mlekl to pamiętaj zeby mieszać ruchem okreznym, a nie wstrzasac calym mlekiem, bo przy wstrząsaniu porobi Ci się dużo bąbelków powietrza które beda powodowac kolkę) :).
Powodzenia.
Modyfikowanym. OK dzięki za rady, spróbuję tej pozycji półleżącej ;) No właśnie, ja wstrząsam a nie mieszam, to też zmienie
 
Jestem dzisiaj już 9 dzień po porodzie przez CC, dostaje jeszcze zastrzyki antyzakrzepowe, czuję się już dobrze w sumie i zastanawiam się czy mogę sobie wypić jedno piwko? Mam straszną ochotę po tym cały stresie, nie karmię piersią więc chyba ok?
 
Dziewczyny ja mam już lekkiego wkurwa. Od wczorajszego wieczora całą noc regularne skurcze. O 3 nad ranem leżałam w wannie w ciepłej wodzie i wcale się nie wyciszyły. Przeszły ok 8-9 rano po to żeby cały dzien pojawiać się bez żadnego sensu. Niech ten mój synuś się zdecyduje czy wyłazi czy nie bo to jest męczące. Te nocne skurcze były na tyle silne, że szukałam ulgi oddechem i pozycją. Nigdy nie miałam przepowiadających takich długich, silnych i regularnych :/
 
Cześć 🙂 Macie może jakieś sposoby na przeziębienie? Od wczoraj mąż leży w łóżku z gorączką, a dziś ja czuję, że coś mnie rozkłada... Najgorsze jest to, że termin porodu mam na dziś 😅 boje się, że zacznę rodzić, a w szpitalu wyjdzie, że mam gorączkę i będzie to podciągnięte pod covid....
 
reklama
Do góry