reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja mam równo 37 tydzień. Szpital jedyny w mieście zamknięty niby na tydzień.inne szpitale też covidy mają. Więc nie wiem co robić karetke wzywać. A mój doktor dopiero da mi badania w 38 tygodniu o ile mnie przyjmie wogole no chore się to już robi wszystko. Dziewczyny a miałyście cytologie robiona ? Ja nie miałam jeszcze.
 
reklama
Ja mam równo 37 tydzień. Szpital jedyny w mieście zamknięty niby na tydzień.inne szpitale też covidy mają. Więc nie wiem co robić karetke wzywać. A mój doktor dopiero da mi badania w 38 tygodniu o ile mnie przyjmie wogole no chore się to już robi wszystko. Dziewczyny a miałyście cytologie robiona ? Ja nie miałam jeszcze.
U mnie cytologia była na pierwszej ciążowej wizycie :)
 
Ten mój doktor jest ułomny jakiś. I niech się okaże że kwarantannę mają i pojade rodzić bez badań.
Ja generalnie mam już wszystkie badania zrobione do porodu. Nie wiem jak będzie z aktualnością tych badań ale gin twierdzi, że nic mi więcej nie potrzeba.
Ale nawet jak Ci badań braknie to Ci zrobią w szpitalu co trzeba.
 
Ja miałam cytologie krótko przed ciążą ale nienwiem gdzie mam wynik :p trzeba mieć w szpitalu? Czy wpis w karcie ciąży jest wystarczający?
Dziewczyny, szczególnie te juz blisko terminu, czujecie już mały stresik?

Znowu pakuje się od nowa, ciągle coś dopisuje do listy :p jak duże macie walizki?
Młody wierci się ostatnio na maxa. Czytalam, że na koncówce ciąży to ruchy nie powinny być już tak wyczuwalne a mój wywija takie fikołki, że nie sposób tego nie poczuć.

- 3xS
- Herbatka z liści malin
- Wiesiołek
I jedziemy z tym koksem 😉... Też będę zaraz uskuteczniać chociaż nie wiem czy nie wyjdzie tylko 2xS 😂 bo moj chlop nie chce seksu poki Kacper jest w brzuchu 🤦🏼
A mój już postuluje kiedy zaczynamy intensywnie wywolywać :D cieszy się jak głupi do sera :p

Zrobilam ostatnią morfologie plus mocz, wyniki ok. W poniedzialek wizyta :)
 
reklama
Obawiam się tylko tego, ze nagle na chwile przed zamkną mój szpital albo mi wyjdzie test pozytywny, choć póki co w moim szpitalu testów nie wymagają. Jeszcze gdyby u mnie była jasna sytuacja i wszystko ok to może nie bałabym się tak bo jeden poród za mną. Tylko teraz ta żyła i i niewiadomo jaka ostatecznie decyzja zapadnie. Położna mnie uspokaja i ma taki kojący wpływ ze po rozmowie z nią mam ochotę rodzic już 😀 natomiast lekarz studzi moje zapały. O covidzie już staram się aby dochodziło do mnie jak najmniej żebym właśnie się potem nie nakręcała - choć obecnie trudno omijać te informacje gdzie w sumie one płyną z każdej strony...
 
Do góry