reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć :) dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takiego lenia cały czas... Chociaż ostatnio jak chwilę poćwiczyłam to udało mi się całą kuchnię posprzątać :D
Ja idę w przyszłym tygodniu do lekarza i mam nadzieję, że chłopak magicznie zmieni się w dziewczynkę :p
 
reklama
Współczuję że musisz sama za to zapłacić. Ale cały czas mam jednak nadzieję że to będzie kluczowe i w końcu dowiesz się na czym polega problem żebyś mogła spokojnie dokończyć ciążę i zajmować się maluszkiem.
Niestety nie "dostałam". Załatwiłam to we własnym zakresie za jedyne 1100zł. I wierzę że zarejestruje to co się dzieje z moim sercem, bo ostatnio za często to się dzieje.
U mnie dziś wcześniejsza nieco pobudka bo musze auto z warsztatu odebrać.
A wybieracie się gdzie na wakacje w tym roku?
 
My w tym roku odpuściliśmy. Raz że nie było wiadomo co z tą koroną a dwa to w ciąży nie lubię nigdzie jeździć. Zabiorę może dzieci na weekend do Zawoi bo to już taka nasza tradycja i tyle. Zresztą patrząc codziennie za okno to nawet nie żałuję. Za chwilę koniec czerwca a słońca ani widu ani słychu.
 
U mnie wakacje zależą od tego czy będę miała kogoś na zastępstwo w sklepie. Pewnie jakis weekend gdzieś wyskoczymy. Może wyśle dzieci z dziadkami gdzieś na wycieczkę...
Zakupy udane, buty kupione hurtem na wszystkich w jednym sklepie 🤪🙈
Ja na lenia nie narzekam, za to brak sił mnie ogranicza. Robię tyle co muszę na daną chwilę. Nadrabiam jak czuje się lepiej.
Miałam dziś ciężką noc, znów z atakiem arytmii i niskim ciśnieniem rano.
 
Cześć dziewczyny. Jak się czujecie przy tej pogodzie? Ja mam dziś mega niskie ciśnienie, kiepsko się czuje. Czeka mnie wyprawa z dziećmi po buty i nie wiem jak to ogarnę. Jakoś trzeba będzie.
Ja wczoraj miałam kiepski dzień, nawet po lesie nie miałam siły chodzić.Cisnienie miałam 80/56. To takie raczej standardowe dla mnie, ale do tego to duszne powietrze i miałam dość. Dzisiaj już lepiej. Od rana działam sprawniej.Ale mam straszny ból chyba jajnika i trochę się męczę z tym.
 
Ja wczoraj miałam kiepski dzień, nawet po lesie nie miałam siły chodzić.Cisnienie miałam 80/56. To takie raczej standardowe dla mnie, ale do tego to duszne powietrze i miałam dość. Dzisiaj już lepiej. Od rana działam sprawniej.Ale mam straszny ból chyba jajnika i trochę się męczę z tym.
Nie wiem jak Ty funkcjonujesz na co dzień. Ja normalne ciśnienie mam 120/70 i puls ok 90 a dziś spadek do 87/54, puls 61 i ledwo żywa byłam rano.
 
Hej kobietki 😊 życzę wszystkim słonecznego weekendu i dobrego samopoczucia 😊 ja dziś już ledwo żyje. Małe odświeżanie pokoi (malowanie , sprzatanie itp.) A do tego straszny dziś upał 31°C
 
Nie wiem jak Ty funkcjonujesz na co dzień. Ja normalne ciśnienie mam 120/70 i puls ok 90 a dziś spadek do 87/54, puls 61 i ledwo żywa byłam rano.
Mi się wydaje, że normalnie mam ciut wyższe. Ok.100/60. A wczoraj przy tym ciśnieniu strasznie chciało mi się spać, gdybym mogła przespalabym cały dzień :-) Do tego było strasznie wilgotno, co potęgowało zmęczenie. Dzisiaj zupełnie inny dzień. Przejechałam na rowerze ponad 20 km i oprócz spuchniętych nóg czuję się super po tej przejażdżce :-)
 
reklama
Do góry