reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej :-) Witam Was cieplutko :-)
@kociara :) tak bardzo mi przykro... Wiem co czujesz i tule bardzo mocno.. Dla mnie tez to byl szok i nirdowierzanie 7 lat temu... " jak to?? Serce przestalo bic?? Niemozliwe..." Nie potrafilam sie otrzasnac ale pomogla rodzina.. Teraz tez boje sie tego samego. Jutro na badaniach bede na podobnym etapie co wtedy.. Mam nadzieję... poprawka.. ja zyje ta nadzieja ze wszystko bedzie dobrze...
@Nastka89 o ktorej jutro masz wizyte? Ja o 10:50 :-)
@Ewarut spokojnie... nie kazdej osobie mozna odpisac :-) tez nie dostalam linku ale napewno jeszcze przyjdzie :-)
Dziewczyny, milego dnia Wam zycze, udanych wizyt i samych przyjemnosci :-) trzymam kciuki :-)
Ja za chwile mykam na rynek.. narobilyscie mi smaka tymi truskawkami :-)

Ja mam o 9.30
 
reklama
Moja mama mówiła że w ciąży z moim starszym bratem ciągle jadła słodkie i się nie sprawdziło a on teraz uwielbia wszystko co czekoladowe a w ciąży ze mną jadła dużo zielonych owoców i warzyw a potem się śmiała jak w wieku kilku lat leżałam pod agrestem i z drzewka prosto jadłam [emoji23]

Blenderem i zazwyczaj daje wszystko po trochu co pod ręką [emoji5] a ta oliwą rozumiem nie jest wyczuwalna ?

Nic nie przyszło

Nie przejmuj się dziecko za małe lub za duże to wtedy nie da się tego określić bo wychodzą cuda wianki czytałam trochę na ten temat i po to jest ściśle określone o bardzo ważne żeby iść dokładnie pomiędzy 11+0 a 13+6 na to badanie w innym czasie jest to niemierzalne.
Trzymam kciuki za właściwe prenatalne. Mi lekarz NFZ dobrze zmierzył NT ale to było jeden dzień przed prenatalntmi w 11+6

Mam nadzieję że nic złego się u Ciebie nie dzieje. Trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę [emoji6]

Są słodkie ale w połączeniu z kawowymi są idealne [emoji7] zapraszam :)
Muszę spróbować koniecznie [emoji7]


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji7][/QUOTE]Hehe wiesz to takie zabobony, tak naprawdę to wszystko zależy od tego czy się połączył x z y czy x z x i z tego wynika płeć [emoji4] a nie to czy kobieta ma ochotę na słodkie czy slone.. Tak samo z moich obserwacji zazwyczaj pierwsze dziecko jest podobne do ojca ale nie zawsze się to sprawdza bo znam dzieci pierwsze, które jednak podobne są do mamy, więc to też takie tam gadanie i w zależności jak się geny połącza [emoji6]
 
W Poznaniu na zachodzie też problem z tymi dzikami. Rodzice wysłali nam niedawno filmik z kamerki sprzed domu: najpierw biegną duże dziki, potem z 10 małych, za nimi znowu kilka większych i na końcu straż miejska [emoji28]
Ale jakby tak wypadły na drogę szybkiego ruchu no to byłby karambol
Kurde no faktycznie też masakra, albo jak nad morzem któregoś roku był filmik że dzik wybiegł z lasu na plażę prosto w ludzi [emoji33][emoji33]

Z tą strażą na końcu musiało być śmiesznie [emoji23][emoji23]
 
Dokladnie, nam dziewczyny na wątku z moim pierwszym synkiem też mówiły: odpoczywajcie bo już tak się nie wybyczycie, co przy pierwszej ciazy :)

Wiesz co do dzikow to jedzenie to jedno. A dwa to to, że deweloperzy budują wszędzie tam, gdzie były tereny leśne. To gdzieś się muszą podziać te zwierzaki :( u mnie za lasem (a mieszkam pod lasem) przecież od niedawna jest obwodnica, też musieli lasy wykarczowac, to teraz mamy... strach spotkać matkę z małymi...
No racja tak jak piszesz, lasy wycięli na rzecz nowych budynków to te dziki też szukają swojego miejsca.. [emoji51]
 
Muszę spróbować koniecznie [emoji7]


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji7]
Hehe wiesz to takie zabobony, tak naprawdę to wszystko zależy od tego czy się połączył x z y czy x z x i z tego wynika płeć [emoji4] a nie to czy kobieta ma ochotę na słodkie czy slone.. Tak samo z moich obserwacji zazwyczaj pierwsze dziecko jest podobne do ojca ale nie zawsze się to sprawdza bo znam dzieci pierwsze, które jednak podobne są do mamy, więc to też takie tam gadanie i w zależności jak się geny połącza [emoji6]
[/QUOTE]
To tego nie słyszałam że pierwsze do ojca jak tak pomyśle to znam multum przypadków gdzie jednak do mamy więc się nie sprawdza
Ja jem teraz i słodkie ale czasami też przyjdzie mi ochota na kiszonego czy bigos więc musiałabym mieć chłopca i dziewczynkę a jest tylko jedno w środku ☺
Zresztą od każdej reguły są wyjątki
 
Muszę spróbować koniecznie [emoji7]


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji7]
Hehe wiesz to takie zabobony, tak naprawdę to wszystko zależy od tego czy się połączył x z y czy x z x i z tego wynika płeć [emoji4] a nie to czy kobieta ma ochotę na słodkie czy slone.. Tak samo z moich obserwacji zazwyczaj pierwsze dziecko jest podobne do ojca ale nie zawsze się to sprawdza bo znam dzieci pierwsze, które jednak podobne są do mamy, więc to też takie tam gadanie i w zależności jak się geny połącza [emoji6][/QUOTE]Moj synek podobny do mnie[emoji16]
 
reklama
Do góry