reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
KasiaS93 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy[emoji258][emoji259][emoji898]
Nam w sierpniu stuknie 10 lat, matko kiedy to zleciało[emoji12] a razem jesteśmy prawie 14.

My dziś jedziemy kupić dzieciom trampolinę na działkę, bo coś przecież muszą robić tam, a nie tylko w piasku grzebać. To taki wspólny prezent urodzinowy dla dwojga. Jakieś buty jeszcze pojedziemy im kupić, bo już niektóre sklepy są otwarte. I do stolarza dokonać ostatecznego wyboru frontów do mebli do pokoju córci. Dzisiejsza noc już trzecia bez smoczka, rewelacja myślałam że gorzej będzie. Dam jej trochę czasu i zajmę się nieszczęsną pieluchą.
Miłego dnia dziewczyny i dobrego samopoczucia życzę bez modlitwy nad kiebelkiem. U mnie taki piękny widok z balkonu, czuć już wiosnę [emoji255][emoji259][emoji254][emoji272][emoji258]

Zobacz załącznik 1111847
U nas w sierpniu będzie 3 lata po ślubie a w listopadzie 9 razem. Całe swoje dorosłe życie spędziłam z moim mężem [emoji3]
Ja za tydzień kończę Szkole i tez bym chciała się zabrać za odpielychowanie młodszego ale niewiem jak się za to zabrać bo starsi już o tym czasie mówili coś w stylu blee lub fuuj wiec łatwiej ich było posadzić na nocnik a ten idzie się bawić z daleka odemnie by narobić w pampersa i gdy chce zmienić to siada na mnie bym poczuła smrodek, wiec trudno wyczuć kiedy kupkę będzie robił.
U nas kupa już na nocnik zazwyczaj, choć ostatnio rzadziej woła ale jeszcze siku trzeba ogarnąć.


Co do imion to przy córce długo nie mogliśmy dojść do porozumienia, dla chłopca wybraliśmy Wiktor (bo miałam przeczucie że chłopiec [emoji1751]). Ale teraz już mam wątpliwości, dla dziewczynki to już w ogóle będzie ciężko się zdecydować, choć wtedy mówiłam że druga będzie Blanka.
 
Gratulacje i wszystkiego dobrego na kolejne lata. My będziemy świętować pierwszą rocznice w sierpniu.



Co do imion to do dziewczynki napewno Wiktoria mąż nie odpuści, a do chłopca jeszcze nie jesteśmy pewni. A co do wózków to my sie jakoś w sierpniu będziemy rozglądać bynajmniej ja chce a mąż jest za.

Ja mam pojutrze tzn w środę prenatalne i troche sie martwie bo jak robiłam tydzień temu pappa i wolne bhcg to mam małe wartości, ale położna mówiła żeby zrobić max 21 badania z krwi.
My też w sierpniu ☺️ 1 rocznica..u nas 3 sierpnia ❤️
 
Ja też się z Wami witam dziewczyny [emoji3526] Ja mam dziś usg prenatalne i mam jakos stresa a to dopiero o 14 stej. Jeśli chodzi o imiona to mam już swoje typy ale bardziej dla dziewczynki Zuzanna, Laura, Luiza dla chlopca to Filip a w domu mam dwóch chłopców Miłosza i Wojtka a teraz by mogla byc dziewczynka [emoji3526][emoji8] zresztą wiele osób mi mówi że będzie dziewczynka ale zobaczymy dla mnie i tak najważniejsze żeby dzieciątko bylo zdrowe i żeby szczęśliwie dotrwać do listopada i urodzić.

Wszystkim Wam życzę miłego i słonecznego dnia buziaki [emoji11][emoji11][emoji11]
Powodzenia na badaniu[emoji123]
 
Witajcie dziewczyny, powodzenia w wizytach oraz najlepsze życzenia dla świętującej. Ja w czerwcu 5 lat po ślubie ale 11 lat razem. Czas szybko leci. Nad imionami się nie zastanawiamy, jeszcze jest trochę czasu. Ja nie chce znać płci dziecka, będzie niespodzianka. Mam syna i córkę więc na nic nie jestem nastawiona. Życzę wszystkim miłego dnia.
 
reklama
Bardzo ładnie mój siostrzeniec ma tak na imię. Bardzo porządny chłopak z niego wyrósł [emoji123][emoji7]
Tak tak ale nie wiem czemu mam takie przekonanie że lepiej żeby ta gondola była większa i na dłużej starczy.
To Twój już siedział jak jeździł w gondoli czy grzecznie leżał?[emoji5]
Grzecznie jeździł [emoji23]
On spał tylko w wózku, o ile nie siedziałam tylko chodziłam. Wiec kiedy wkładałam go do wózka to był sygna, że będzie lulu [emoji23]
 
Do góry