reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej 🙂 dzwoniłam dziś do labo, bo jutro wybieram się na badania. Pielęgniarka mówiła że wpuszczają po 2 osoby, reszta czeka na polu. I żebym przyjechała kolo 10,bo wtedy już ruch maleje. Tylko ciekawe jak ja na czczo wytrzymam tyle godzin, chyba mnie mdłości zabija 🤣
 
Ej wkurzylam się na to picie... Pojechałam do lidla po odpowiedni sprzęt! 😄
Mam nadzieję że teraz pójdzie lepiej z lemoniadkami.
Chciałabym też dorzucić do puli objawów roztrzepanie, zapominalstwo .
Często mam tak że np wchodzę do kuchni wstawić ryż, a naleje sobie soku i wychodzę. Albo mówię komuś "ej! Miałam Ci powiedzieć że..." I nie pamiętam.
Ale właśnie osiagnelam szczyt - zauważyłam że ostatnio ogolilam sobie tylko jedną pachę...
Wstyd i masakra 😂😂😂😂😂
Boże witam w klubie, dobrze wiedzieć ze nie jestem sama🤣🤣🤣 ciężko troche bo na codzień jestem bardzo zorganizowana ale teraz sama się nie poznaje!
 
Jakieś 40 minut wcześniej zaczął boleć mnie brzuch, pierwszy raz, tak trochę jak na mocny okres. Położyłam się, starałam przeczekać (internety twierdziły, że takie bóle się zdarzają). Jak trochę przestało boleć to wreszcie usiadłam i wtedy - przepraszam za wyrażenie - chlusnęło ze mnie jak na okres, też żywa krew. Dużo tego było, najpierw jedna podpaska, potem w szpitalu prawie druga, spłakałam się strasznie, tz leciał po samochód, pół godz później byłam w szpitalu. Tam co ciekawe stwierdzili, że krwawienie jest "niewielkie", zbadali, na USG też wyszło że wszystko ok, dostałam luteinę 2x dziennie i oszczędzający tryb życia (jak gdybym co najmniej przemęczała się na kwarantannie;)). Samo takie żywe mocne krwawienie trwało do szpitala, potem się uspokoiło i do późnego wieczora jeszcze miałam plamienie. To było półtora tygodnia temu, od tamtego czasu, tfu tfu, nic się nie dzieje, ale na kolejne USG czekam z lekkim niepokojem.
A czy to możliwe że przypada Ci teraz czas kiedy powinnaś miec miesiączke? Zastanawiam sie czy to ma jakieś znaczenie
 
Laski bez przesady jak widzicie brzuch mam wystający ale on nigdy mega płaski nie był niestety.
Staniki jeszcze ubieram normalne 70D niektóre mam 70E ale zauważyłam że cycki się powoli wylewają 😂

Taaak arbuza 😍 mi mąż ostatnio kupił i nie zwrócił uwagi na cenę arbuz nas wyszedł 25 zł 😱 a mówił że to był najmniejszy w sklepie

Ja zaczynałam 55,5 później te pół kg przybyło a teraz 55,6 więc zobaczymy co będzie dalej w karcie mam wpisane 57 ale oni mnie tam w kozakach wazyli 😂 a ja się waze rano tylko w piżamce
To trzymamy kciuki żeby teraz wszystko było ok ☺
Co do TSH niestety nie pomogę bo się nie znam

Jak widać niezbyt idealna 😜

Z tego co kojarzę to Ty ciągle te rzodkiewki jesz ☺ ja na warzywa jakoś nie bardzo ewentualnie ogórek i pomidor

Ja przy mdlosciach pić nie umiem bo rośnie w buzi usta też przesuszone ale co mam zrobić
I tak jak mdłości wcześniej na chwilę odpuściły to piłam tylko ok 1 litra 😞
A teraz mi tylko herbata wchodzi rumianek ale nie wiem ile jej mogę wypić w ciągu dnia żeby nie szkodzić dzidzi
Oj ja to uwielbiam jak są i rzodkiewki i ogórki zielone, ale najlepiej z własnego ogródka ogórki. Zobaczymy jak będzie póżniej.

Hej 🙂 dzwoniłam dziś do labo, bo jutro wybieram się na badania. Pielęgniarka mówiła że wpuszczają po 2 osoby, reszta czeka na polu. I żebym przyjechała kolo 10,bo wtedy już ruch maleje. Tylko ciekawe jak ja na czczo wytrzymam tyle godzin, chyba mnie mdłości zabija 🤣
Ja wczoraj pojechałam z rana 7.46 jakoś z domu wyjeżdżałam i 8.15 byłam na miejscu za to kolejka taka że szok, a że o 11 zabierali materiał to pobierała do 10.20. No plus do tego że cały czas byłam na czczo a zaraz po badaniu banana zjadłam. I długo nie czekając dzwoniłam do innego labo bo to badania z krwi na prenatalne więc muszą być na środe bo wtedy mam prenatalne i z mężem konsultując telefonicznie pojechałam do innego labo i tam nie było kolejki zrobili. No ale jeden minus tam bo zapłaciłam jak za zboże, ale cóż jak mus to mus. Ja bym na Twoim miejscu z rana pojechała i najwyżej w aucie czekała, a może akurat szybciej sie dostaniesz
 
Dziewczyny, pomocy! mam już wyniki, nie wszystkie, mogłybyście spojrzeć co oznaczają? Ja już panikuję...

Toxoplazmoza IgG 0,00 IU/ml
Ujemny <1,6
Wątpliwy 1,6 - 2,9
Dodatni 3,0 i powyżej

Toxoplazmoza IgM 0,104 Index
Ujemny <0,50
Wątpliwy 0,50-0,59
Dodatni 0,60 i powyżej

Różyczka IgG 38,73 IU/ml
Ujemny 0,0-4,9
Wątpliwy 5,0-9,9
Dodatni >=10,00

Różyczka IgM 0,08 Index
Ujemny <1,20
Wątpliwy 1,20-1,59
Dodatni 1,60 i więcej

Cytomegalia IgG 0,233 U/ml
Ujemny 0,0 - 6,0
Wątpliwy 6,0-15
Dodatni powyżej 15
 
reklama
A czy to możliwe że przypada Ci teraz czas kiedy powinnaś miec miesiączke? Zastanawiam sie czy to ma jakieś znaczenie
W szpitalu powiedzieli, że to prawdopodobnie po stosunku. Wstrzymywaliśmy się cały czas, ciach raz żeśmy się pokochali i następnego dnia szpital. Oczywiście nie jest to 100% pewności, ale tak powiedzieli. Oraz że "czasem po prostu tak bywa". Więc teraz u nas posucha :p A i kąpieli gorących mi zakazano, a mi cały czas tak zimno :/
Najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa, nie mogę doczekać się prenatalnych, a to dopiero 4 maja 😅
 
Do góry