reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Tak, TSH masz w porządku 😊 ważne że jest poniżej 2. Ale kontroluj bo może podskoczyć i trzeba będzie zwiększyć dawke eutyrox
[/QUOTE]
Dziękuję :)
 
reklama
Dziewczyny robicie sobie już jakieś fajne zdjęcia?? Takie np. że w każdym miesiącu w tym samych ciuchy i potem taka składanka jak brzuszek rósł??
Ja jakoś weny nie mam na fotki... Od siedzenia w domu człowiek taki nieogarnięty[emoji47]
Ja planuje [emoji16] mam póki co jedno z zeszłego tygodnia [emoji23] nawet synek stanął ze mną i dotykał brzucha[emoji23]
 
Dziewczyny robicie sobie już jakieś fajne zdjęcia?? Takie np. że w każdym miesiącu w tym samych ciuchy i potem taka składanka jak brzuszek rósł??
Ja jakoś weny nie mam na fotki... Od siedzenia w domu człowiek taki nieogarnięty😧
Mam to samo 😂 ciążę wyobrazalam sobie inaczej, że będę cykac milion ładnych fotek a teraz nie mam ochoty na takie rzeczy, chodzę cały dzień w dresie 😂 jednak jak człowiek pracuje to wszystko ma pod kontrolą i jest mega zorganizowany. Jak tylko zasiadlam na l4 - leń.
 
Mam to samo 😂 ciążę wyobrazalam sobie inaczej, że będę cykac milion ładnych fotek a teraz nie mam ochoty na takie rzeczy, chodzę cały dzień w dresie 😂 jednak jak człowiek pracuje to wszystko ma pod kontrolą i jest mega zorganizowany. Jak tylko zasiadlam na l4 - leń.
Mam to samo z organizacją hehe na tej kwarantannie też mam lenia ale u mnie to chyba bardziej spowodowane tym że muszę w domu siedzieć bo jestem bardzo towarzyską osoba i brakuje mi kontaktu z ludzimi 😰 myślałam że na tym l4 będę odwiedzać koleżanki, chodzić na kawki na zakupy a tu proszę wszyysko pozamykane no nic mam nadzieję że powoli wszystko wróci do normy 😊
 
Mam to samo 😂 ciążę wyobrazalam sobie inaczej, że będę cykac milion ładnych fotek a teraz nie mam ochoty na takie rzeczy, chodzę cały dzień w dresie 😂 jednak jak człowiek pracuje to wszystko ma pod kontrolą i jest mega zorganizowany. Jak tylko zasiadlam na l4 - leń.
Mnie to się nawet głowy nie chce myć hihi a że mam kręcone włosy to nie muszę często, ale potem nie idzie ich rozczesac np. po 4 dniach 😒
 
Ja w ogóle nie poskladana teraz jestem. Nic mi nie idzie. Zwłaszcza jak wymiotuje , dziś musiałam wzywać ludzi do młodej bo tak wymiotowałam. Zaraz zbieram się na badania , ale nawet na to sił mi brak. A w ogóle to chyba wolałabym żyć w niepewności. Mam takiego stracha ....,😔
 
Mam to samo z organizacją hehe na tej kwarantannie też mam lenia ale u mnie to chyba bardziej spowodowane tym że muszę w domu siedzieć bo jestem bardzo towarzyską osoba i brakuje mi kontaktu z ludzimi 😰 myślałam że na tym l4 będę odwiedzać koleżanki, chodzić na kawki na zakupy a tu proszę wszyysko pozamykane no nic mam nadzieję że powoli wszystko wróci do normy 😊
Ja codziennie pisze z ciężarna przyjaciółką z podstawówki, wcześniej pracowała cały czas i to po 12 godzin i w weekendy, nigdy nie moglysmy się spotkać. Planowalysmy że jak obie będziemy w ciąży to nadrobimy. A tu co? Obydwie jesteśmy w ciąży na zwolnieniu a tu nie da się spotkać 😟
Ja w ogóle nie poskladana teraz jestem. Nic mi nie idzie. Zwłaszcza jak wymiotuje , dziś musiałam wzywać ludzi do młodej bo tak wymiotowałam. Zaraz zbieram się na badania , ale nawet na to sił mi brak. A w ogóle to chyba wolałabym żyć w niepewności. Mam takiego stracha ....,😔
Star nie łam się i nie przejmuj, wszystko będzie dobrze, myśl pozytywnie 😊
 
reklama
Do góry