reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Oj nie widziałam, zaraz usunę. [emoji846]

Mam już wyniki z części badań, krew ok, trochę mocz mnie martwi, leukocyty i bakterie [emoji30][emoji30] któraś z Was też miała?
Wizytę mam we wtorek u ginekolog
Ja mam i morfologie kiepska i mocz właśnie bakterie i leukocyty. Jutro mam konsultacje
 
Hmmm ciekawe, tylko pytanie co miałabym odstawić [emoji848][emoji848]
Bo nawet nie wiem co moze mnie uczulac... ta wysypka juz trochę trwa a w tym czasie jadlam różne rzeczy , chyba bym musiala w ogole nic nie jesc...
Czyli to moze byc alergia na cos to moze lepiej do rodzinnej jakbym zadzwoniła? [emoji848]
Ja bylam u rodzinnej wlasnie. Ciezko trafic z tym jedzeniem wlasnie, ja akurat skojarzyłam ogorek bo jadlam przez dwa dni a po odstawieniu plus tabletki wysypka ustapila.
 
Mam to samo z organizacją hehe na tej kwarantannie też mam lenia ale u mnie to chyba bardziej spowodowane tym że muszę w domu siedzieć bo jestem bardzo towarzyską osoba i brakuje mi kontaktu z ludzimi 😰 myślałam że na tym l4 będę odwiedzać koleżanki, chodzić na kawki na zakupy a tu proszę wszyysko pozamykane no nic mam nadzieję że powoli wszystko wróci do normy 😊
Ja to samo..pojadę do galerii..na weekend majowy. Na wczasy ( zamówione w styczniu i raczej i tak byśmy zrezygnowali z powodu ciąży) ..i że na spokojnie się odpocznie bez myślenia, że po urlopie do pracy...

w maju kabarety kupione i pewno odwołają i tak cała ciążę będę kisnac w domu..
Nie tak miało być 😲
 
Dziewczyny ja juz po prenatalnych. Dzidzia żywa i zdrowa 😍 Pappa wyszedl bardzo dobrze, wszystkie pomiary tez. Obecnie 12+1. Całą noc nie spalam bo balam sie powtorki z pazdziernika ze serce nie bedzie bilo (wtedy tez mialam usg w 12 tyg). W drodze do lekarza oczy mi sie ciagle szklily ze strachu i nerwow. Zaczela usg i mowi ze serduszko ladnie bije to nie wierzylam i pytam ale czy jest tego pewna 🙈 Pomierzyla wszystko i na koniec mowi ze bardzo ladne dziecko i wszystko jest ok, uff co za ulga i szczescie 😍😊Dopiero jak usiadłam w aucie to doszlo do mnie ze jest wszystko dobrze. Dalej oczy mi sie szklą ale teraz to juz ze szczescia 😁
Miałaś badanie przez brzuch? Gratulacje :)
 
Dziewczyny, ktoś tutaj słusznie zauważył - uważajcie jak wstawiacie zdjęcia usg/badań, żeby czasem danych osobowych na nich nie było, bo nie wiadomo, kto tu zagląda..

@Ewarut jak idzie zamykanie grupy? :) Potrzebujesz może jakiejś pomocy? Jak coś, to pisz.

Dziewczyny czekam na decyzję od Ani. Także spokojnie. Wasze nicki mam to już połowa sukcesu. Teraz jak Ania się odezwie to wyślę jej te nicki i dostaniecie od niej linka w którego kliknięcie i będziecie od tej pory wchodzić w grupę zamkniętą.
Bardzo Was proszę o cierpliwość 😘😘😘
W ciągu tygodnia powinno być wszystko gotowe, ale wiele rzeczy nie zależy odemnie.
 
Ile Wy pijecie w ciąży?
Dzisiaj lekarka mi powiedziała ze te półtora litra czystej wody to może być za mało i żebym raczej celowala w 2-2.5l... Faktycznie usta mam suche od dłuższego czasu

Ja na pewno za mało, zawsze mam z tym problem. Pewnie przez to mam ostatnio te bóle głowy, ale zupełnie zapominam o piciu.


Ja mam to samo, ale jak już wcześniej pisałam - cała jestem mega przesuszona. Może jutro wyskoczę po ten krem oliwkowy z ziaji i jakieś dodatki. Ja nawet przed ciążą dużo piłam, woda wchodzi mi bez problemu, ale może warto zacząć liczyć, mniej więcej ile tego wypijam, bo zapewne może to się równoważyć przy wieczornych wymiotach [emoji14] Najgorzej, że przez to picie w nocy wstaję 2 razy do toalety, ależ mnie to wkurzaaa...:p

Co to jest dwa razy na noc [emoji23] ja dziś w ciągu godziny byłam 4 razy [emoji1751]

Dziewczyny robicie sobie już jakieś fajne zdjęcia?? Takie np. że w każdym miesiącu w tym samych ciuchy i potem taka składanka jak brzuszek rósł??
Ja jakoś weny nie mam na fotki... Od siedzenia w domu człowiek taki nieogarnięty[emoji47]


Ja w pierwszej ciąży robiłam od 15 tc ale niestety nie malowałam się do nich więc nie są zbyt ciekawe. Choć zawsze robiłam też takie bez twarzy i one są ok [emoji23] za to miałam sesję ciążowa i to jest dla mnie mega pamiątka.


Oj nie widziałam, zaraz usunę. [emoji846]

Mam już wyniki z części badań, krew ok, trochę mocz mnie martwi, leukocyty i bakterie [emoji30][emoji30] któraś z Was też miała?
Wizytę mam we wtorek u ginekolog

Ja miałam bakterie ale lekarz powiedział żeby nie powtarzać bo lepiej nie chodzić do przychodni. Nic mnie nie piecze i nie boli więc chyba jest ok, trochę się zapomniałam i pobrałam z pierwszego strumienia więc to pewnie przez to.
 
Ej wkurzylam się na to picie... Pojechałam do lidla po odpowiedni sprzęt! 😄
Mam nadzieję że teraz pójdzie lepiej z lemoniadkami.
Chciałabym też dorzucić do puli objawów roztrzepanie, zapominalstwo .
Często mam tak że np wchodzę do kuchni wstawić ryż, a naleje sobie soku i wychodzę. Albo mówię komuś "ej! Miałam Ci powiedzieć że..." I nie pamiętam.
Ale właśnie osiagnelam szczyt - zauważyłam że ostatnio ogolilam sobie tylko jedną pachę...
Wstyd i masakra 😂😂😂😂😂
 

Załączniki

  • IMAG3597.jpg
    IMAG3597.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 56
  • Screenshot_2020-04-22-08-12-38.png
    Screenshot_2020-04-22-08-12-38.png
    131,6 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Mam to samo 😂 ciążę wyobrazalam sobie inaczej, że będę cykac milion ładnych fotek a teraz nie mam ochoty na takie rzeczy, chodzę cały dzień w dresie 😂 jednak jak człowiek pracuje to wszystko ma pod kontrolą i jest mega zorganizowany. Jak tylko zasiadlam na l4 - leń.
Jakbyś napisała o mnie ten post 😂
 
Do góry