reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja mam to samo, ale jak już wcześniej pisałam - cała jestem mega przesuszona. Może jutro wyskoczę po ten krem oliwkowy z ziaji i jakieś dodatki. Ja nawet przed ciążą dużo piłam, woda wchodzi mi bez problemu, ale może warto zacząć liczyć, mniej więcej ile tego wypijam, bo zapewne może to się równoważyć przy wieczornych wymiotach :p Najgorzej, że przez to picie w nocy wstaję 2 razy do toalety, ależ mnie to wkurzaaa...:p
Ja przed ciąża piłam bardzo dużo wody, teraz trochę mniej, więc wzięłam się za siebie i od kilku dni staram się pić więcej. To wyobraźcie sobie że w ciągu dnia nie sikam ale w nocy już tak. No masakra. A staram się pić wodę najpóźniej do popołudnia 😂
 
reklama
Dziewczyny robicie sobie już jakieś fajne zdjęcia?? Takie np. że w każdym miesiącu w tym samych ciuchy i potem taka składanka jak brzuszek rósł??
Ja jakoś weny nie mam na fotki... Od siedzenia w domu człowiek taki nieogarnięty😧
 
Przypomniałaś mi, że za mało - właśnie poszłam po kubek z wodą :) Kiedyś lubiłam ciepłe napoje, teraz tylko zimne mi wchodzą (zimna woda, zioła), a po ciepłych mnie mdli.
Mam to samo! Cała zimę tylko herbata gorąca, zimnego w ogóle nie ruszalam a jeśli ruszyłam to zaraz gardło chore 😐 a teraz na odwrót
 
Ile Wy pijecie w ciąży?
Dzisiaj lekarka mi powiedziała ze te półtora litra czystej wody to może być za mało i żebym raczej celowala w 2-2.5l... Faktycznie usta mam suche od dłuższego czasu
Mi jest niedobrze po wodzie, a zawsze wodę piłam... poza tym sikanie na potege. Ale wydaje mi się, że lekarka dobrze mówi:)
 
Ja mam to samo, ale jak już wcześniej pisałam - cała jestem mega przesuszona. Może jutro wyskoczę po ten krem oliwkowy z ziaji i jakieś dodatki. Ja nawet przed ciążą dużo piłam, woda wchodzi mi bez problemu, ale może warto zacząć liczyć, mniej więcej ile tego wypijam, bo zapewne może to się równoważyć przy wieczornych wymiotach [emoji14] Najgorzej, że przez to picie w nocy wstaję 2 razy do toalety, ależ mnie to wkurzaaa...:p
O to to!!
Pije pol szklanki przed spaniem, a potem 3x siku. Co za interes wypić pol szklanki, a oddać zaraz litr[emoji23]
 
Lekarze twierdzili że napewno dziecko by żyło gdyby ciocia pojechała pierwszego dnia a nie po tygodniu gdy już przestała czuć ruchy i skurcze. Najgorsze że szybko po tym zaszła w drugą ciąże i znów odpierniczyła to samo i znów dziecko umarło.
Dlatego gdy ciocia zaszła w ciąże po raz trzeci to lekarze zrobili jej cc na miesiąc przed terminem i w następnych dwuch ciążach tez zrobili jej cc na miesiąc przed terminem wiec ma te troje dzieci
Straszne... natura też trochę skiepscila, że nie wywoływała sama porodu, że np wody nie odeszły jej czy cos...
 
reklama
Do góry