reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ile Wy pijecie w ciąży?
Dzisiaj lekarka mi powiedziała ze te półtora litra czystej wody to może być za mało i żebym raczej celowala w 2-2.5l... Faktycznie usta mam suche od dłuższego czasu
Ja mam to samo, ale jak już wcześniej pisałam - cała jestem mega przesuszona. Może jutro wyskoczę po ten krem oliwkowy z ziaji i jakieś dodatki. Ja nawet przed ciążą dużo piłam, woda wchodzi mi bez problemu, ale może warto zacząć liczyć, mniej więcej ile tego wypijam, bo zapewne może to się równoważyć przy wieczornych wymiotach :p Najgorzej, że przez to picie w nocy wstaję 2 razy do toalety, ależ mnie to wkurzaaa...:p
 
Ja mam to samo, ale jak już wcześniej pisałam - cała jestem mega przesuszona. Może jutro wyskoczę po ten krem oliwkowy z ziaji i jakieś dodatki. Ja nawet przed ciążą dużo piłam, woda wchodzi mi bez problemu, ale może warto zacząć liczyć, mniej więcej ile tego wypijam, bo zapewne może to się równoważyć przy wieczornych wymiotach :p Najgorzej, że przez to picie w nocy wstaję 2 razy do toalety, ależ mnie to wkurzaaa...:p
Nooo ja też ostatnio 2 razy wstaje 😑😑 ale te usta suche mam mimo że używam często pomadki pielegnacyjnej. Spróbuję więcej pić.
Edit: a i mówiła ze też od tego mogą być te bóle głowy moje, bo cisnienie jest w porządku.
Sama już wcześniej myślałam że może trzeba więcej ale będzie mi ciężko jeszcze litr więcej w siebie wlać
 
Nooo ja też ostatnio 2 razy wstaje 😑😑 ale te usta suche mam mimo że używam często pomadki pielegnacyjnej. Spróbuję więcej pić
Ja stosuję naturalne masło shea i niemal nic mi to nie pomaga o_0 to samo z twarzą, oleje wcieram, a jestem sucha i ściągnięta, że szok. Marzy mi się godzina przebierania kremów do twarzy w rossmanie, a tu masz ci babo placek...:p
 
Ja malo pije, kolo 1.5 l płynów. Myslicie ze to bardzo zle? Nie umiem pic wody, naciga mnie... staram sie pic soki, herbate, ale zawsze to jest kolo 1.5, max 2 l.
 
reklama
Do góry