reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witaj. Napisz coś o sobie 😉

😉 Bardzo się stresuję, to moja 2 ciąża (pierwsza puste jajo, poronienie w 7 tyg.), ale mam nadzieję, że teraz będzie dobrze 😉 musi być!
Prenatalne dopiero na początku maja, więc wtedy się okaże...
Też kontroluję tarczycę (tsh 1,78 przy Euthyroxie, biorę 1,5 tabl. w dawce 25 N), myślicie, że jest OK?
 
reklama
Też to oglądałam ale odrazu na myśl przychodzi mi moja ciocia która była na równo w ciąży z moją mamą i mojej mamie odeszły wody to pojechała mnie urodzić a moja ciocia jak zaczęła mieć skurcze to ze strachu nigdzie niechciała jechać tylko biegała między toaletą a sypialnia kilka dni bo ona niechciała rodzic nim jej mąż nie wruci z delegacji, wkońcu po kilku dniach moja mama zmusiła ciocie by do szpitala pojechała ale okazało się że dziecko w brzuszku już nie żyje.
Straszna historia... ciekawe, czy gdyby ciocia odpowiednio wcześniej pojechała to czy udałoby się uratować dziecko...
 
😉
Bardzo się stresuję, to moja 2 ciąża (pierwsza puste jajo, poronienie w 7 tyg.), ale mam nadzieję, że teraz będzie dobrze
😉
musi być!
Prenatalne dopiero na początku maja, więc wtedy się okaże...
Też kontroluję tarczycę (tsh 1,78 przy Euthyroxie, biorę 1,5 tabl. w dawce 25 N), myślicie, że jest OK?[/QUOTE]
 
O jeny jak ja bym zjadła arbuza. W ogóle ostatnio mam fazę na słodycze i owoce. U szwagierki jadłam galaretke z truskawkami i malinami, no pychotka.

Mi właśnie jedna babka narobiła ochoty a na to jeszcze loda zjadłam. U mnie to różne widze fazy są, słodkie, warzywa, no i dzisiaj na arbuza mnie wzięło.
 
Ja też we wtorek wybieram się na prenatalne [emoji6] I strasznie mi się dłuży ten czas..

Ja ma prenatalne w środę a w czwartek wizyte u mojej ginekolog. Dzidziusia tydzień temu jakoś widziałam, więc jakoś jest ok. Ale te zachcianki to pomału wariuje, od słodkiego po arbuza i rzodkiewke.
 
reklama
Ile Wy pijecie w ciąży?
Dzisiaj lekarka mi powiedziała ze te półtora litra czystej wody to może być za mało i żebym raczej celowala w 2-2.5l... Faktycznie usta mam suche od dłuższego czasu
 
Do góry