reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja biorę wszystkie witaminy osobno tzn. D, dha,omega,żelazo,b,jod,cynk,kwas foliowy oraz komplex witamin taki normalny raz na 3 dni. Nie mam absolutnie problemu z połknięciem tych wszystkich tabsów. Polecam zrobić sobie płyn Lugola. Przepis można znaleźć w necie i produkty też. Nie opłaca się kupować gotowego w aptece. Jak zrobicie same to wyjdzie tego baaaardzo dużo.
My dziś pół dnia na działce porządki robiliśmy. Coś sobie w boku naciągnęłam i teraz leżę, bo mnie boli. Jutro też działka, mamy w planie zrobić ognisko i kiełbaski na obiad. Dzieci wybiegane, wybawione, na świeżym powietrzu więc super.
A jak robisz ten płyn?
Chociaż kurde boje się zabawy z jodem :/

W ogóle patrzę przed chwilą w Niemczech ten jodid jest dostępny. Tylko kurcze ja nie potrafię zamówić stamtąd. W każdej aptece mam z góry zablokowane pole kraj na dojczlandy.
 
Od początku biorę prenatal Unio, tak jak w poprzedniej ciąży.Tak. mi gin zalecił.
Dziewczyny, na bole możecie brac nospe i koniecznie magnez bo dziala rozkurczająco.
Niby słońce świeci, a. zmarzłam na zewnątrz
 
Hehe mąż na niej spał ? I jak wygodnie mu bylo ?

No zawsze do czegoś sie ta poducha przyda [emoji4]
Tak spał z nią, bo on lubi się do kogoś/czegoś przytulać a ja niekoniecznie [emoji3]
No według tego rankingu ten prenatal co biorę ma dobre opinie więc zostaje przy nim :)
Ja też biorę prenatal bo w poprzedniej ciąży mi go polecono, za to femibion miałam odradzany.
 
Q
 

Załączniki

  • IMG_6898.jpg
    IMG_6898.jpg
    184,3 KB · Wyświetleń: 72
  • IMG_6911.jpg
    IMG_6911.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 73
Czesc dziewczyny! U nas taki upal Dzis, ze corka mnie na Noelia na basen Dzis. Tak grzalo, ze az sie opalila. Jutro ma byc prawie 30 stopni i tez planujemy powtorke z Dzis. Wstalysmy o 11.30, ja z jadlam tylko sniadanie i na obiad owoce. Na kolacje robimy pizze. Chwale sie wczorajszym tiramisu truskawkowym, bezjajkowym. Pszyne wyszlo.
 
Tak spał z nią, bo on lubi się do kogoś/czegoś przytulać a ja niekoniecznie [emoji3]
Ja też biorę prenatal bo w poprzedniej ciąży mi go polecono, za to femibion miałam odradzany.
Dlaczego Femibion odradzany? Jakiś powód ? Zażywam go i jestem raczej świadoma składu, ale może coś jest o czym nie wiem 🤔
 
reklama
Czesc dziewczyny! U nas taki upal Dzis, ze corka mnie na Noelia na basen Dzis. Tak grzalo, ze az sie opalila. Jutro ma byc prawie 30 stopni i tez planujemy powtorke z Dzis. Wstalysmy o 11.30, ja z jadlam tylko sniadanie i na obiad owoce. Na kolacje robimy pizze. Chwale sie wczorajszym tiramisu truskawkowym, bezjajkowym. Pszyne wyszlo.
Cudna pogoda [emoji3508] zazdroszczę. Korzystajcie[emoji6]
 
Do góry