reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny mam pytanie bo znów zaczynam panikować dzień po wizycie [emoji2356] Trochę niepokoi mnie obraz dziecka w usg. Wiem, że w takim okresie główka jest u dziecka duża ale czy może być większa od reszty ciała?
 
reklama
Mnie czasem pobolewal brzuch na początku i mialam sporadyczne kłucia a raz w nocy mialam takie ostre I lekarka mowila ze w takich sytuacjach brac nospe rozkurczowo bo to nie jest dobre dla dziecka a kiedy masz wizyte??
Ogolnie jak brzuch pobolewa to tam sie rozciąga wszystko i podobno to normalne , a jak masz w najblizszym czasie wizytę to moze weź nospe, zobaczysz czy sie kłucie uspokoi i wytrwasz do wizyty??
Wizytę mam za 1.5 tygodnia. Te bóle nie są jakies mocne, spokojnie je wytrzymam, bo to nie jest jakiś ból tylko bardziej dyskomfort jak pojawia sie to klocie, tylko martwie sie o malucha czy wszystko w porządku.
 
Piszecie o tej poduszce wężu dla ciężarnych?

Czy to normalne że nudności ustępują, zmęczenie powoli również, w 9 tygodniu? Wczoraj miałam całkiem niezły dzień, dziś również, nawet apetyt mi wrócił i mogę normalnie zjeść.
Czy też tak mialyscie kobietki?
Oczywiście już schiz czy wszystko ok
Mi niestety dopiero w 9 tygodniu sie zaczęły
 
W którym miejscu dokładnie? Mnie bolą okolice pępka i lekarz powiedział ze to normalne, to wzdęcia. Można wziąć espumisan. Tez mnie kłuje brzuch kilka sekund i przestaje. Lekarz tez zalecił dietę lekkostrawna czyli wszystko co jesz jak masz zatrucie żołądka.
U mnie teraz 11+3
Właśnie to jest niżej niż pępek:/ ten ból jest tak całkiem nisko.
 
Wizytę mam za 1.5 tygodnia. Te bóle nie są jakies mocne, spokojnie je wytrzymam, bo to nie jest jakiś ból tylko bardziej dyskomfort jak pojawia sie to klocie, tylko martwie sie o malucha czy wszystko w porządku.
Jak sa znosne to myślę , ze nospa rozkurczowo powinna pomoc jak zbyt czesto sie pojawiają a u mnie po tym nagłym bólu byłam u lekarza I bylo wszystko w porzadku [emoji4] takze myślę, ze mozna spokojnie poczekać do wizyty [emoji8]
 
Dziewczyny mam pytanie bo znów zaczynam panikować dzień po wizycie [emoji2356] Trochę niepokoi mnie obraz dziecka w usg. Wiem, że w takim okresie główka jest u dziecka duża ale czy może być większa od reszty ciała?
Myślę że wszystko jest ok, główka jest teraz naprawdę duża, tym bardziej że reszta ciała jest jeszcze zwinieta trochę w klebuszek i nadal wygięta w łuk. Lekarz by widział że coś jest nie tak 😉
 
reklama
Do góry