reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Piszecie o tej poduszce wężu dla ciężarnych?

Czy to normalne że nudności ustępują, zmęczenie powoli również, w 9 tygodniu? Wczoraj miałam całkiem niezły dzień, dziś również, nawet apetyt mi wrócił i mogę normalnie zjeść.
Czy też tak mialyscie kobietki?
Oczywiście już schiz czy wszystko ok
Mi w 9tc zaczęły smakować niektóre obiady co wcześniej się nie zdarzało ale nie martw się mdłości i zmęczenie jeszcze powrócą u mnie dziś 11+1 i nadal mam 😳
 
reklama
Witam sie sobotnio :-)
Jak tam leci? Ja mam dzis wg Usg 8+4. Wam tez minela bolesnosc piersi?? Zrobily sie jakies nieciazowe.. Wiem ze to nie jest wyznacznik prawidlowosci przebiegu ciazy ale lekki strach jest ze znow cos robi sie nie tak.. Dobrze ze 29 kwietnia mam nastepna wizyte..

A tymczasowo zbieram sie mentalnie do mycia naczyn.. :-) Pogoda dzis tez jest cudna... :-)
A.. gratuluje udanych wizyt :-)
 
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy? Bo mi gin polecił pregne start, a teraz kupiłam pregne plus. Tylko że tam jest mało kwasu DHA. W pon dokupie preparat z omega 3 i DHA. Tylko się zastanawiam czy jakoś mogłam zaszkodzić nie biorąc go od początku....
 
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy? Bo mi gin polecił pregne start, a teraz kupiłam pregne plus. Tylko że tam jest mało kwasu DHA. W pon dokupie preparat z omega 3 i DHA. Tylko się zastanawiam czy jakoś mogłam zaszkodzić nie biorąc go od początku....
Ja biore juz femibion 2, tam sa 2 tabletki dziennie i podobno jest tyle wszystkiego ile potrzeba ;) ale na początku mialam pregne i jakoś lepiej mi sie polykalo
 
Mi wczoraj lekarz nowy powiedział ze złe zrobiłam biorąc pregne plus w 1 trymestrze bo ona ma więcej żelaza który jest potrzebny dopiero w 2 trymestrze. Ale ze mam już 11+3 to mam zostawić... co lekarz to teoria 🙉
 
Ja biore juz femibion 2, tam sa 2 tabletki dziennie i podobno jest tyle wszystkiego ile potrzeba ;) ale na początku mialam pregne i jakoś lepiej mi sie polykalo
Ja brałam femibion 1 na początku ale sam rozmiar tych tabletek powodował u mnie odruch wymiotny, które i tak miałam z powodu ciąży... ale lekarz je chwalił ze są ok
 
reklama
Do góry