reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@Dżasta :) mi za pierwszym razem wyszło tsh 2.42, przy kolejnych badaniach powtarzałam i już było 2.72 i mam leki.

Mój gin cukier 92 chyba już kazał powtarzać i uważać. Na szczęście następnym razem było 78.

Mój gin powiedział, że na tym etapie ciąży usg prenatalne jest najważniejszym badaniem. Nie robię krwi samo usg.
O kurcze ciekawe, mogłam nie pokazywać tej lekarce wyniku tsh to by mi dała skierowanie na to pewnie a tak nie mam.. I znowu będę musiała za kasę zrobić...
 
reklama
Z tego co w internecie czytałam to warto zrobić prenatalne zwłaszcza że to jest tylko dokładniejsze usg plus badanie z krwi. Dziewczyny tutaj głównie piszą że warto je zrobić, popytam jeszcze sąsiadki, ale raczej jesteśmy zdania z mężem że je zrobimy.
Ja w Lesznie zapisana jestem w placówce fides na przeciwko stadionu koszt 150 zł USG a badanie krwi osobno ale raczej tego badania pappa nie robię bo tam ponoć różne "kwiatki" wychodzą..
Robi je tam kilku lekarzy ale z tego co czytałam to najdokładniej dr Mazurek i do niego jestem właśnie zapisana. 😁 Jak chcesz podam Ci namiary
 
No widzisz a tu nawet prosiłam żeby mi zrobić szybciej bo rok temu w lutym wykryli „coś” dokładnie tak napisane w liście że jest coś co jeszcze niejest rakiem ale to się może zmienić i niechca mi zrobić szybciej niż po 3 latach mimo tej zmiany i musze czekać do lutego 2022
Masakra, nie powinno tak być, skoro masz "coś" to tym bardziej powinni Ci sprawdzić to szybciej czy się nie rozwija a nie za 2lata jak nie wiadomo co to i na jakim etapie to coś będzie za rok czy dwa [emoji849][emoji849]
 
Z tego co w internecie czytałam to warto zrobić prenatalne zwłaszcza że to jest tylko dokładniejsze usg plus badanie z krwi. Dziewczyny tutaj głównie piszą że warto je zrobić, popytam jeszcze sąsiadki, ale raczej jesteśmy zdania z mężem że je zrobimy.
To też kwestia co chcesz zrobić czy tylko usg czy też test z krwi (domyślam się, że chodzi Ci o test pappa).
 
Ja w Lesznie zapisana jestem w placówce fides na przeciwko stadionu koszt 150 zł USG a badanie krwi osobno ale raczej tego badania pappa nie robię bo tam ponoć różne "kwiatki" wychodzą..
Robi je tam kilku lekarzy ale z tego co czytałam to najdokładniej dr Mazurek i do niego jestem właśnie zapisana. [emoji16] Jak chcesz podam Ci namiary
Dzięki, ale jestem zapisana w Medeorze i z tego co tam czytałam to prenatalne robi młody Iciek. Ja zrobie jedno i drugie, bo sie w ogóle na tym nie znam. No i skoro tam robią o też nie będę latać i szukać. A rzeczywiście ta położna Agnieszka jest tam mega.
 
Witam mamusie [emoji3526] Nie odzywałam się przez święta ale podczytywałam co u Was... u mnie dziś słaby dzień, głowa boli strasznie, leżę i nic nie robię, a mamy dziś 2 rocznice ślubu... może się zmotywuje i zrobię chociaż jakaś romantyczna kolacje ? [emoji3590][emoji848]
Wszystkiego dobrego [emoji3526]
A my mamy 8 rocznicę ślubu dziś [emoji7]
 
reklama
Dzięki, ale jestem zapisana w Medeorze i z tego co tam czytałam to prenatalne robi młody Iciek. Ja zrobie jedno i drugie, bo sie w ogóle na tym nie znam. No i skoro tam robią o też nie będę latać i szukać. A rzeczywiście ta położna Agnieszka jest tam mega.
O dr Iciek też słyszałam dobre opinie 😉 to umawiaj się i daj znać kiedy idziesz.
Pani Agnieszka to anioł nie kobieta. Podoba mi się że jest taka bezpośrednia, ale jednocześnie bardzo dba o każdą pacjentkę tam i jej dobre samopoczucie 😁
 
Do góry