reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Powiedziała pani dr że 6+4,
Tydzien temu mówiła że 6+1 ale powiedziała że to przez serduszko bo wolniej biło. 110 a 160 to jest w sumie różnica. Może teraz nadrobi [emoji16]
Wszystko będzie dobrze, a czemu tak często chodzisz na wizyty, ja tydzien temu niby miałam 6+1 ale dopiero wizytę mam wyznaczona za 3 tygodnie
 
Haha [emoji2] to moj mąż pojechał do Biedronki 15km od nas, bo stwierdził, że nie będzie stał w kolejce. Wrócił chyba po 23 [emoji849] Masakra z tymi zakupami teraz... Współczuję [emoji2961], mi się tylko raz zdarzyło do tej pory. Też sie wzięłam za porządki i co pół godziny się kładę i odpoczywam [emoji23]
Haha ja tez co chwile przerwa 😂 dzięki temu mam tylko kuchnie posprzatana i zaczeta łazienkę 😂
 
Cześć laski.
Znów dziś obudzilam się w nocy przez koszmar[emoji3064] Tym razem śniło mi się, że krwawiłam i to dość mocno więc od razu pobiegłam po przebudzeniu sprawdzić ale na szczęście ok. Wykończy mnie to niedługo...

Nie orientujecie się czy badanie glukozy z palca jest miarodajne? Nigdzie u siebie nie mogę zrobić badań glukozy prywatnie a moja dr rodzinna nie chce mi dać skierowania tylko mówiła, żeby przyjść to zbadają mi z palca i wystawią kwita [emoji19] Powiem Wam, że jak będziemy mieć taką opiekę przez pół ciąży to tragedia będzie...
Mnie tez ta opieka przeraża i nawet nie można sie zapisać do innego lekarza bo nie przyjmuja a tu tez prywatnie kazała porobić badania i tyle kasy wydać mimo opłacania składek to wszystko najlepiej prywatnie :/
 
Cześć Wam, moja wizyta dzisiaj niestety nie doszła do skutku, ale mam przyjechać we wtorek to zwolnienie mi da wstecz, ale zobaczymy. Ja jakoś smaka mam na ogórki zielone, kiszone i rzodkiewke.
 
Cześć Wam, moja wizyta dzisiaj niestety nie doszła do skutku, ale mam przyjechać we wtorek to zwolnienie mi da wstecz, ale zobaczymy. Ja jakoś smaka mam na ogórki zielone, kiszone i rzodkiewke.
Ja to tylko bym jakieś warzywa i owoce jadła. Kanapki bez jakiegoś ogórka czy pomidora to nie zjem a dziś na obiad miałam tortille z warzywami [emoji39] A Wy co dziś pichcicie?
 
reklama
Haha ja tez co chwile przerwa [emoji23] dzięki temu mam tylko kuchnie posprzatana i zaczeta łazienkę [emoji23]
Ja zaraz zagonię męża do pomocy, bo sama to będę tym systemem sprzątać 2 dni [emoji23]
Ja to tylko bym jakieś warzywa i owoce jadła. Kanapki bez jakiegoś ogórka czy pomidora to nie zjem a dziś na obiad miałam tortille z warzywami [emoji39] A Wy co dziś pichcicie?
Ja dzisiaj dorsza i pieczone ziemniaki, a dzieci zjadły oprócz tego jeszcze naleśniki [emoji1]
 
Do góry