reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Gratuluję udanych wizyt 😍
@monika1708 trzymam kciuki aby to nie było nic złego.

Jestem z siebie dzisiaj mega dumna bo upiekłam Brownie i zrobiłam pyszny obiad, który zjadłam ze smakiem pierwszy raz od dłuższego czasu ☺ były bataty mizeria i mielone, a do tego ogórek kiszony własnej roboty 😍
Czeka mnie jeszcze dzisiaj pranie do segregowania niestety
Mmm w brzuchu aż mi burczy...
 
hejj, daje znac ze niestety moja ciaza zakonczyla sie poronieniem, ktore wlasnie jest w trakcie, mialam dzis awaryjna wizyte i serce juz nie bije. czuje bol brzucha i skurcze. takze musze przez to przejsc.. ciezko jest, ale poradze sobie. za was trzymam mocno kciuki
Bardzo mi przykro 😢😢 trzymaj się kochana.
 
Kochane dziewczynki powiedzcie mi jak chodzicie na NFZ to te badania na toksoplazmoze cytomegalie krew kartę HIV to miałyście skierowanie na to?? Czy musicie płacić za to?
Bo mówią mi że powinnam dostac na to wszystko skierowanie i nie wiem, może moge się domagać tego?? Zgłupiałam [emoji51]
 
Byłam dziś na wizycie u położnej i zapisała mnie na kolejną wizytę u niej na 30 kwietnia a na połówkowe na 18 czerwca wiec odliczam dni by poznać płeć.
Zaleciła też jutro zrobić badania krwi.
Niestety nawet przez poronienie niechciała mnie zapisać na wcześniejsze usg wiec będę musiała udać się prywatnie

Kurcze skoda ze sie nie udalo 🙁 Ale widac co region to inne podejscie 🙄
 
reklama
Też jestem ciekawa.. Ja do ginekologa chodzę prywatnie, ostatnio dostałam właśnie informacje jakie badania mam zrobić na następną wizytę. Babeczka w rejestracji powiedziała mi, że jakbym chciała robić u nich to wyjdzie ok 300zl, ale żebym zadzwoniła do mojej przychodni na nfz i poprosiła o skierowanie na te badania.. Powiedziała, że może je wypisać internista i że kobieta w ciąży ma prawo do bezpłatnych badań... Hmmm... Wyniki muszę mieć dopiero na koniec kwietnia, więc jeszcze się tym nie interesowałam, ale jestem ciekawa czy to wszystko będzie takie proste.. [emoji12] Robiła tak ktoraś?
Kochane dziewczynki powiedzcie mi jak chodzicie na NFZ to te badania na toksoplazmoze cytomegalie krew kartę HIV to miałyście skierowanie na to?? Czy musicie płacić za to?
Bo mówią mi że powinnam dostac na to wszystko skierowanie i nie wiem, może moge się domagać tego?? Zgłupiałam [emoji51]
 
Do góry