reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja rodziłam w lutym więc całą jesień i zimę byłam z brzuszkiem a kupiłam tylko dwie pary legginsów ciążowych i jakieś rajstopy, a bluzki to nosiłam te sprzed ciąży. Teraz to myślę, że będzie jeszcze lepiej bo głównie sukienki a z drugiej strony ten największy brzuch będzie jak się trochę ochłodzi i wtedy wystarczą jakieś legginsy.
Może i racja [emoji3][emoji3]
 
reklama
hejj, daje znac ze niestety moja ciaza zakonczyla sie poronieniem, ktore wlasnie jest w trakcie, mialam dzis awaryjna wizyte i serce juz nie bije. czuje bol brzucha i skurcze. takze musze przez to przejsc.. ciezko jest, ale poradze sobie. za was trzymam mocno kciuki
Jeju biedna [emoji22][emoji22] mega współczuję [emoji22][emoji22]
Trzymaj się jakoś :(
 
No to sobie uporzadkowalas [emoji6]
Ja się pewnie będę zbierać i zbierać do chowania zimowych bo nie lubię tego układania w szafach.
Noo tak jak mówisz latem będziemy miały już pokaźne brzuszki ale oby wtedy już sytuacja była spokojna i można było sobie kupić jakieś ciążowe ciuchy

No trochę tak, też mam nadzieję, że będzie szło coś kupić latem bo leginsy ciążowe jednak wygodniejsze niż zwykle bo już troche zwykle cisną [emoji51]
 
reklama
Jestem po wizycie i nie wiem co myśleć wg OM 7+4 mam długie cykle więc wiadomo że ciąża będzie młodsza Pani doktor stwierdziła że ciąża max 5 tydzień i nie wystawiła skierowania na badania krwi. Prywatnie lekarz tydzień temu stwierdził 5+5... Jestem zmieszana...
Spokojnie może to przez różnicę w sprzęcie ulg. Bądź dobrej myśli 😘
 
Do góry