reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej :-) Witam Was serdecznie :-) Co do pierwszych badan to ja mialam 10 testow do zrobienia i w Synevo. A ze dostalam od gin bon rabatowy na 20% to zaplacilam niecale 190 zl.. Nastepne juz bede robic na kase chorych bo dzis robilam prywatnie.
A mi dzis wg OM wychodzi 7+3 a wg USG 7+0 wiec 8 tydzien rozpoczety i czuje sie typowo nieciazowo :-)
 
Ubezpieczenie w zakładzie pracy u mojego partnera PZU zdrowie jesteśmy oboje zapisani płacimy 60 zł za 2 osoby miesięcznie i mamy dostęp do większości specjalistów bez limitu, badań krwi i diagnostyki. Fajna sprawa ja odbywam co 3 maiesiace wizyty u ortopedy bo mam straszne zwyrodnienia i musze być pod kontrolą i raz do roku u onkologa zawsze chodziłam prywatnie i płaciłam 190 za wizytę a teraz mam to wszystko w pakiecie
Fajna sprawa, ale tak jak mówisz masz sporo tych lekarzy, więc taki pakiet jest fajny.

Hej :-) Witam Was serdecznie :-) Co do pierwszych badan to ja mialam 10 testow do zrobienia i w Synevo. A ze dostalam od gin bon rabatowy na 20% to zaplacilam niecale 190 zl.. Nastepne juz bede robic na kase chorych bo dzis robilam prywatnie.
A mi dzis wg OM wychodzi 7+3 a wg USG 7+0 wiec 8 tydzien rozpoczety i czuje sie typowo nieciazowo :-)
Ale masz fajnie. Ja jutro jade robić badania i nie wiem ile zapłace.
 
U mnie są spore kolejki, czekałam dziś na poczyei do rossmanna, zaraz znowu muszę wyjść, tym razem po spożywkę [emoji4]
Dziewczynki, kupilam taki balsam przeciw rozstępom, sporo osób poleca, używa ktoraś z Was? Zobacz załącznik 1102347

Ja używam, bardzo fajna bogata konsystencja, nie zostawia nieprzyjemnej tłustej warstwy 🙂
 
@Dżasta:) to w miarę równo idziemy bo u mnie wg Om poród wychodzi 8.11 a wg usg 5.11 więc parę dni różnicy :)

Kurcze jakoś malutko płaciłyście za badania. U mnie badania labo razem z wizytą i usg wyniosły 600 zł i zastanawiam się jak trochę tych kosztów uciąć [emoji849] Też jestem ubezpieczona w PZU ale moja klinika nie współpracuje z nimi a do innego lekarza nie chce się przenieść. Może chodzić tak i tak? Ale wtedy chyba sensu nie będzie bo zlecają mi wizyty co 3-4 tygodnie tak jak należy, częściej przecież nie trzeba?
 
reklama
Do góry