reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Witam się i ja, czytam od dawna ale dopiero dziś pisze, wczoraj byłam na pierwszej wizycie, serduszko bije i lekarz mówi że wszystko jest ok, a że pierwsza ciąża niestety zakończyła się poronieniem to bała się nawet pisać, pozdrawiam i czekam na dobre informacje z dzisiejszych wizyt
 
Dziewczyny powiedzcie proszę w jakiej formie łykacie kwas foliowy? Ja do tej pory stosowałam femibion 1 ale od 3 dni nie jestem w stanie połknąć tabletki bo mam takie odruchy wymiotne. Czy tabletki pregny są mniejsze? Która pregna zażywa się w 1 trymestrze? Doradzicie?
 
Dziewczyny powiedzcie proszę w jakiej formie łykacie kwas foliowy? Ja do tej pory stosowałam femibion 1 ale od 3 dni nie jestem w stanie połknąć tabletki bo mam takie odruchy wymiotne. Czy tabletki pregny są mniejsze? Która pregna zażywa się w 1 trymestrze? Doradzicie?
ja zazywam pregnę plus - tabletka nie jest zbyt duza i ma lekko podluzny ksztalt, moze nie bedzie tak zle z polknieciem
 
Ja mam kwas foliowy Folik, i pregne plus jak witaminy dla kobiet w ciąży.
Dziewczyny powiedzcie proszę w jakiej formie łykacie kwas foliowy? Ja do tej pory stosowałam femibion 1 ale od 3 dni nie jestem w stanie połknąć tabletki bo mam takie odruchy wymiotne. Czy tabletki pregny są mniejsze? Która pregna zażywa się w 1 trymestrze? Doradzicie?
 
Dziewczyny powiedzcie proszę w jakiej formie łykacie kwas foliowy? Ja do tej pory stosowałam femibion 1 ale od 3 dni nie jestem w stanie połknąć tabletki bo mam takie odruchy wymiotne. Czy tabletki pregny są mniejsze? Która pregna zażywa się w 1 trymestrze? Doradzicie?
Nie pomogę bo stosuje prenatal uno i nie mam porównania do innych bo w poprzedniej ciąży też stosowałam te same witaminy.
 
reklama
Do góry