reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny powiedzcie proszę w jakiej formie łykacie kwas foliowy? Ja do tej pory stosowałam femibion 1 ale od 3 dni nie jestem w stanie połknąć tabletki bo mam takie odruchy wymiotne. Czy tabletki pregny są mniejsze? Która pregna zażywa się w 1 trymestrze? Doradzicie?
Ja może i sie pożegnam dziś z moją fasolką bo 2 dni temu był tylko i nadal pęcherzyk ciążowy, to od ponad roku biore fiolik, małe tabletki i od 2 tygodni jakoś femibion 1 biore. Ale bez względu na wszystko fiolik dalej brać będe.
 
Ja może i sie pożegnam dziś z moją fasolką bo 2 dni temu był tylko i nadal pęcherzyk ciążowy, to od ponad roku biore fiolik, małe tabletki i od 2 tygodni jakoś femibion 1 biore. Ale bez względu na wszystko fiolik dalej brać będe.
Weź , kobieto głęboki oddech i zacznij myśleć pozytywnie. Dzidziuś też tego oczekuje. Co ma być to i tak będzie. Zadręczanie się niczego nie zmieni. Na niektóre sprawy nie mamy wpływu.
Przesyłam pozytywną energię [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172]
 
Witam się i ja, czytam od dawna ale dopiero dziś pisze, wczoraj byłam na pierwszej wizycie, serduszko bije i lekarz mówi że wszystko jest ok, a że pierwsza ciąża niestety zakończyła się poronieniem to bała się nawet pisać, pozdrawiam i czekam na dobre informacje z dzisiejszych wizyt
Gratuluję [emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
 
Weź , kobieto głęboki oddech i zacznij myśleć pozytywnie. Dzidziuś też tego oczekuje. Co ma być to i tak będzie. Zadręczanie się niczego nie zmieni. Na niektóre sprawy nie mamy wpływu.
Przesyłam pozytywną energię [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172] [emoji172]
Chyba mi taki kopniak potrzebny dzięki [emoji173]
 
Dziewczyny powiedzcie proszę w jakiej formie łykacie kwas foliowy? Ja do tej pory stosowałam femibion 1 ale od 3 dni nie jestem w stanie połknąć tabletki bo mam takie odruchy wymiotne. Czy tabletki pregny są mniejsze? Która pregna zażywa się w 1 trymestrze? Doradzicie?
Biorę prenatal uno, to nie jest mała tabletka. Raz jeden wzięłam w poprzedniej ciąży pregne (po rekomendacji farmaceutki) - myślałam, że zejdę z tego świata.
 
reklama
Do góry