reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Nowe mamusie witam. Mnie od wczoraj coś głowa cała boli, ale może dlatego, że przeziębiona jestem. Nie wiem jak do 14 wytrzymać i tak pojade szybciej. Boje sie jak cholera, że ta lekarka potwierdzi tą środową diagnozę, ale też po cichutku licze, że tamten lelarz po prostu zrobił pryma aprylisowy żart sobie.
Reszcie wizytującym życzę powodzenia.
 
Dzień dobry [emoji173]
Ja jeszcze w łóżku bo nie mam mocy wstać [emoji85] ale trzeba się w końcu ogarnąć. Miałam jakąś ciężką noc - źle mi się spało.
Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji847]
 
Hej Dziewczyny. Ja od paru dni poprostu wegetuje, nie żyje [emoji1785] to jest straszne, mój dzień kręci się tylko wokół "niedobrze mi, mdlo,coś muszę zjeść ale na nic nie mam smaku" [emoji24] serio, wczoraj już wyłam jak bóbr przy mężu, bo jestem kompletnie bez siły, na nogach się ledwo trzymam, najchętniej cały dzień w łóżku. Jak sobie pomyślę ile jeszcze do końca I trymestru to mnie odrzuca.. Mam nadzieję że u Was lepiej. Miłego dnia [emoji846]
Jeju biedna , współczuję :( gorzej jak grypa zoladkowa [emoji22]
 
Cześć dziewczyny :)

Witam nowe mamusie i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) @agabaj92 oby wszystko było dobrze :)

Dopiero wrocilam z laboratorium. Godzinę czekałam,ale tam zawsze wolni idzie. Przy wejściu stoi pan w maseczce i z termometrem, do tego ankieta do wypelnienia.

Miłego dnia :)
 
Cześć dziewczyny :)

Witam nowe mamusie i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) @agabaj92 oby wszystko było dobrze :)

Dopiero wrocilam z laboratorium. Godzinę czekałam,ale tam zawsze wolni idzie. Przy wejściu stoi pan w maseczce i z termometrem, do tego ankieta do wypelnienia.

Miłego dnia :)

Wow ale restrykcje w tym labo, u mnie z tego co pytałam to po 5 osób wpuszczają do całego labo , wiec rozmyslam kiedy iść te badania zrobić czy lepiej przed świętami czy po ... ale obawiam sie, ze po świętach moze byc full ludzi [emoji849]
 
reklama
Do góry