reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja na jednym ciążowym forum wyczytałam że ten test Nifty pokazał dziewczynke a jednak Usg połówkowe pokazało chłopaka i urodził się chłopak wiec uważam że niemożna mu wierzyć na 100 procent
 
Ja w maju kończę 36 lat, mąż 38 i dlatego robie. Poza tym mam jakieś zle przeczucia tym razem i z uwagi na ograniczona opiekę lekarza przez koronawirusa chce zrobić to badanie
Oczywiście jak ma Ci to dać przede wszystkim spokój który jest teraz tak potrzebny to warto zrobić.

Ja jakbym miała dodatkowe fundusze to pewnie bym chciała zrobić tez ale nawet nie biorę pod uwagę bo i tak nas nie stać przy obecnych wydatkach, w Warszawie chcą 2500 za to [emoji15]
 
Ja nigdy nie robiłam nic więcej niż tylko prenatalne. To dla mnie w zupełności wystarczy.
Nigdy nie mamy 100%pewnosci, że będzie źle, albo, że będzie dobrze.
No w sumie racja.. Kiedyś czytałam, że wyszła dziewczynie jakas wada u dziecka a przy porodzie się okazało, że dziecko zdrowe [emoji848][emoji848]
 
reklama
Do góry