reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny przygarnicie mnie?🙄 Tydzień temu test pokazał 2 kreseczki. W domu 3 chłopaków 8.5, 7 i 5 lat. Ta ciąża zupełnie nie planowana ale pierwszy szok już minął i teraz nawet się cieszę😍 termin wg okresu na 21 listopada
Piona 🤚 mój termin też wypada na 21 listopada 🥰
 
hej , mieszkam w Sztokholmie . Jestes teraz aktualnie w ciazy ???

Ja moze mialam szczescie w nieszczesciu , ze pierwsza ciaza ( zakonczona pomyslnie ) musiala byc od 12 tygodnia kontrolowana i musialam przyjmowac przeciwzakrzepowe zastrzyki , takze wizyty byly czestsze niz w „normalnej” ciazy. Ale tak jak mowisz ich podejscie przeraza - jasne , jak jestes zdrowa i mozesz rodzic jedno za drugim to ok , gorzej jak masz problem :( mnie zaden lekarz nie traktowal powaznie po tych dwoch kolejnych poronieniach - slyszalam tylko , ze tak mialo byc i urodzilam juz zdrowe dziecko , takze nie ma co sie przejmowac.
 
Hej, ja tez jestem ze Szwecji ☺ gdzie mieszkasz? zalezy jak na to patrzec, jedni powiedza ze Szwecja olewa sprawę a inni powiedzą ze działają. We wczorajszym przemowieniu do narodu Löfven mowil ze mamy sie spodziewac zmian i utrudnien w krotkim czasie wiec licze na to ze w koncu zamkną szkoly i przedszkola i wprowadza jakies wieksze ograniczenia. Nie mozesz wziasc vab na dziecko poki co na 2 tygodnie i siedziec w domu?
 
Dziewczyny przygarnicie mnie?[emoji849] Tydzień temu test pokazał 2 kreseczki. W domu 3 chłopaków 8.5, 7 i 5 lat. Ta ciąża zupełnie nie planowana ale pierwszy szok już minął i teraz nawet się cieszę[emoji7] termin wg okresu na 21 listopada
Witaj i gratuluję ciąży [emoji4][emoji4][emoji4]
Będzie piękna gromadka dzieci [emoji4]
Ja teraz też bym chciała 3 chłopaka [emoji3]
 
reklama
Witaj i gratuluję ciąży [emoji4][emoji4][emoji4]
Będzie piękna gromadka dzieci [emoji4]
Ja teraz też bym chciała 3 chłopaka [emoji3]
Dziękuję ❤️ a ja bym wolała 4 chłopaka chociaż wszyscy mi pewnie będą życzyć dziewczynki🙂 Najlepsze jest to że nie mam zupełnie nic. Wszystko poddawałam bo więcej dzieci nie planowaliśmy🙄 łóżeczko, kołyska, wózki, zabawki, ubranka no dosłownie wszystko. Będę kompletować wyprawkę od zera...
 
Do góry