reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja to samo[emoji849]
Mam przykaz od gina mierzyc cisnienie, bo na wizycie cisnienie za wysokie i tetno za wysokie. W domu cisnienie 90/55[emoji849] jak zyc
Ja u gina miałam 144/97, a w domu zawsze książkowe [emoji3526] ale wiadomo to stres [emoji3526] tętno to akurat zawsze mam dość wysokie a w ciąży to już w ogóle.
 
reklama
Zaczynam 7 tydzień. Ktoś ze mną??
U mnie 7+2 [emoji173]
Co na obiad robicie? U mnie dziś pierogi ruskie.
U mnie kapsalon [emoji7]
Ja 7+2 i właśnie przestały mnie bolec piersi hmmm dziwne ....
Ja również dziś 7+2 [emoji173]
Czekam cierpliwie co wyniknie. Mąż już dostawał szału pomału bo staramy sie staramy a tu nic nie wychodzi, na dodatek wiadomo z antykoncepcji organizm musi sie wyczyścić i zobaczymy co będzie. I mam nadzieje, że sie udało. Jak robiłam pierwszy test widziałam 2 lecące bociany i wiedziałam, że to dopiero początek zawierzyłam malenstwo Matce Boskiej choć tak mocno praktykująca nie jestem. Co ma być to będzie, tam do góry wszystko zapisane.


Oooo dzięki za rade [emoji1]
Z tym oczyszczaniem to tak nie do końca. Ja już 2 raz zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty [emoji4] moja gin również to poleca i mówi że wtedy jest największą szansa [emoji4]
 
U mnie 7+2 [emoji173]U mnie kapsalon [emoji7]Ja również dziś 7+2 [emoji173]Z tym oczyszczaniem to tak nie do końca. Ja już 2 raz zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty [emoji4] moja gin również to poleca i mówi że wtedy jest największą szansa [emoji4]
To ja zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu i poroniłam. Może nie miało to wpływu, ale byłam na siebie zła, że nie posłuchałam ginekologów i chociaż miesiąca nie odczekałam. Teraz czekałam 3 miesiące ze staraniami.
 
Ja to samo[emoji849]
Mam przykaz od gina mierzyc cisnienie, bo na wizycie cisnienie za wysokie i tetno za wysokie. W domu cisnienie 90/55[emoji849] jak zyc
Jej to niskie te ciśnienie , ja nie mam nawet ciśnieniomierza... mierzyla mi na 1 wizycie ciśnienie ale nie wiem ile mialam a nic nie mówili , ze źle czy cos [emoji848]
 
U mnie 7+2 [emoji173]U mnie kapsalon [emoji7]Ja również dziś 7+2 [emoji173]Z tym oczyszczaniem to tak nie do końca. Ja już 2 raz zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty [emoji4] moja gin również to poleca i mówi że wtedy jest największą szansa [emoji4]
Kapsalon 😍 jadlabym. Narobiłaś mi smaki! No i mam wielką ochotę na schabowego takiego normalnego z panierką...chyba jutro zrobię 😁
 
Eh... Przykro mi się trochę zrobiło...
Pochwaliłam się mamie ciążą to się oczywiście zmartwiła koronawirusem zamiast się cieszyć z kolejnego wnuka. Reszta pewnie zareaguje podobnie. Niechże ta pandemia już mija bo psuje mi radość oczekiwania na to maleństwo...
 
Boże masakra dziewczyny. Co to się dzieje [emoji45] To gdzie my te badania mamy zrobić? U kogo potwierdzić ciążę? Sprawdzić czy dobrze się rozwija jak wszyscy się zamykają i odwołują wizyty? Przecież umre z nerwów jak jeszcze piątkowa wizytę mi odwołają. Chociaż żeby potwierdzić czy jest serce. U mnie już 6+4, w kolejny piątek będzie 7+5 i bez potwierdzenia bijącego serca? Czy któraś z Was też na tym etapie nic nie wie? [emoji3525]

Tak ja jestem na etapie 8 tydzien sie zaczal I nic nie wiem bo mi ciagle wizytę odwołuja. Kolejna próbę potwierdzenia ciazy mam w poniedziałek 23.03
 
reklama
@agabaj92 też ostatnia miesiączkę miałam 3.02, idziemy łeb w łeb ;)

@aspen11 też kiedyś podchodziłam do imigrantów tak jak Ty, że zasługują na dobre życie itp zresztą sama nią byłam... Ale teraz jak widzę co się wyprawia na świecie to przeraża mnie to wszystko i nie każdego powinno się wpuszczać do kraju.
 
Do góry