reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

6+5 wg aplikacji. Na wizycie nic nie mówiła, tylko tyle, że pęcherzyk z ciałkiem żółtym ok.

Ja chyba wybiorę cesarkę. Z racji tego, że jestem drobna i tak pewnie bym ją miała ale trochę martwi mnie późniejsza blizna i ewentualne jakieś zrosty czy coś w tym stylu. Czasem przez to są komplikacje w zajściu w kolejna ciążę [emoji849]
U mnie wg aplikacji i kalendarzy podobnie a wczoraj mówil na usg że tylko pęcherzyk jest no i za 2 tyg kazał sie pojawić
 
reklama
Wiem, że temat dość kontrowersyjny, ale... Poród naturalny czy cesarskie? Która już ma jakieś doświadczenie w temacie? Szczerze powiem że czeka mnie I poród ale całym sercem chciałabym cesarkę... Na myśl o porodzie naturalnym umieram ze strachu i niechęci 🤪


Jak dla mnie cc już jedno miałam przez to że panicznie bałam się o dziecko... Jestem w pełni świadoma tego że poród naturalny jest lepszy dla dziecka jednak mam tyle przykładów na to że poród naturalny może ze zdrowego dziecka zrobić warzywo albo ciężko uszkodzić przy cc tego ryzyka nie ma...
 
Wiem, że temat dość kontrowersyjny, ale... Poród naturalny czy cesarskie? Która już ma jakieś doświadczenie w temacie? Szczerze powiem że czeka mnie I poród ale całym sercem chciałabym cesarkę... Na myśl o porodzie naturalnym umieram ze strachu i niechęci [emoji2957]
Ja mam za sobą sn zakończony cc.
Teraz sama nie wiem...
Chociaż cc zniosłam b. dobrze. Zero bólu, Od razu wróciłam do formy.
Z drugiej strony sn jak sama mówi to jednak tak jak zaplanowała sobie natura. Tylko się boję, że znowu coś pójdzie nie tak. I że mnie uśpią całkowicie. A po poprzednim porodzie miałam dużo żalu, że byłam nieprzytomna całą noc a synek trafił pod opiekę pielęgniarek. Nawet tata go nie kangurował, bo nie spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw i mąż nie wiedział, że ma do tego prawo. W ogóle poprzedni poród to trochę inna historia, ale raczej ten etap ciąży to nie czas na przytaczanie swoich przeżyć :)
 
Wiem, że temat dość kontrowersyjny, ale... Poród naturalny czy cesarskie? Która już ma jakieś doświadczenie w temacie? Szczerze powiem że czeka mnie I poród ale całym sercem chciałabym cesarkę... Na myśl o porodzie naturalnym umieram ze strachu i niechęci [emoji2957]
Miałam dwa cc i nigdy w życiu nie chciałabym rodzic naturalnie. Już od pierwszej ciąży panicznie bałam się SN i skończyło się cc.
Nie wiem co to skurcze porodowe.
I każdej z Was życzę by tak super dochodziła po cc jak Ja.
 
Wiem, że temat dość kontrowersyjny, ale... Poród naturalny czy cesarskie? Która już ma jakieś doświadczenie w temacie? Szczerze powiem że czeka mnie I poród ale całym sercem chciałabym cesarkę... Na myśl o porodzie naturalnym umieram ze strachu i niechęci [emoji2957]
Ja jakoś obstawiam u siebie SN, mam szerokie biodra więc i predyspozycje mam ale czy się coś na koniec nie zmieni i nie wydarzy, że potrzebne bd CC to nie wiem, co będzie i jak będzie się okaże a ja to przyjmę jak trzeba.. Może nie wiem na co się pisze myśląc o SN ale trudno, wiele kobiet rodzi tak i daje rade, więc może i ja jakoś dam radę [emoji3]
 
Wyprosilam te wyniki bety. Wzrosła prawidłowo :)
Teraz tylko czekać na wtorkowe usg.
Ja tez jeszcze nikomu nie powiedziałam o ciąży. Sama muszę zobaczyć czy wszystko ok i wtedy z lubością się pochwale. Choć spodziewam się , ze będzie dogadywanie , a ze 3 dziecko, a ze już wiekowa jestem , a ze koronawirus itp.Będę musiała to przetrawić i spróbować się nie przejmować.
Ja miałam cc i SN. Jest mi absolutnie wszystko jedno co będzie teraz.
 
Wyprosilam te wyniki bety. Wzrosła prawidłowo :)
Teraz tylko czekać na wtorkowe usg.
Ja tez jeszcze nikomu nie powiedziałam o ciąży. Sama muszę zobaczyć czy wszystko ok i wtedy z lubością się pochwale. Choć spodziewam się , ze będzie dogadywanie , a ze 3 dziecko, a ze już wiekowa jestem , a ze koronawirus itp.Będę musiała to przetrawić i spróbować się nie przejmować.
Ja miałam cc i SN. Jest mi absolutnie wszystko jedno co będzie teraz.
Super, że beta przyrasta prawidłowo [emoji3][emoji3]
 
Wyprosilam te wyniki bety. Wzrosła prawidłowo :)
Teraz tylko czekać na wtorkowe usg.
Ja tez jeszcze nikomu nie powiedziałam o ciąży. Sama muszę zobaczyć czy wszystko ok i wtedy z lubością się pochwale. Choć spodziewam się , ze będzie dogadywanie , a ze 3 dziecko, a ze już wiekowa jestem , a ze koronawirus itp.Będę musiała to przetrawić i spróbować się nie przejmować.
Ja miałam cc i SN. Jest mi absolutnie wszystko jedno co będzie teraz.
A ile masz lat staruszko. ?? 😘😘😘
 
Wyprosilam te wyniki bety. Wzrosła prawidłowo :)
Teraz tylko czekać na wtorkowe usg.
Ja tez jeszcze nikomu nie powiedziałam o ciąży. Sama muszę zobaczyć czy wszystko ok i wtedy z lubością się pochwale. Choć spodziewam się , ze będzie dogadywanie , a ze 3 dziecko, a ze już wiekowa jestem , a ze koronawirus itp.Będę musiała to przetrawić i spróbować się nie przejmować.
Ja miałam cc i SN. Jest mi absolutnie wszystko jedno co będzie teraz.
Ja też będę miała 3 dziecko. I też jedyne czego się obawiam to tego dogadywania, że tyle dzieci.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa :)
Mam na imię Ania, mam synka z lipca 2016 i po długich staraniach jestem w drugiej ciąży. Byłam już na wizycie, był pęcherzyk, ciałko żółte.. Wychodził 5t. Teraz czekam na wizytę która mam mieć 31 marca bedzie wtedy 8t0d, już nie mogę się doczekać aż usłyszę bice serduszka :)
 
Do góry