reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Czy któraś z was już miała skierowanie na te badania krwi moczu itd.?? Bo jak czytam na jednej grupie na FB to ceny kosmiczne. Ok 400 zł. To lekarz nie może dać na darmowe badania??? Ktoś wie??
Ja dziś dostałam skierowania na badania. W luxmed mam pakiet i tutaj mam za darmo.
 
Monika gratuluję i zazdroszczę bliźniaków [emoji7]

Laski, chciałabym pójść na początku lub w połowie kwietnia na zwolnienie. I teraz stresuje się i zastanawiam codziennie jak to powiedzieć szefowi i mojej współpracownicy, która pewnie będzie mnie zastępować (a to małpa jest). Jak Wy powiedziałyście to swoim przełożonym?
 
reklama
Hehe o przybylowicza kojarzę bo szwagierki 2 do niego jeździły, podobno fajny lekarz.. Tego drugiego nie słyszałam...
Wiesz co Przybylowicz jest na pewno dobry, bo do gramow doslownie wyliczyl mi wage do porodu, podczas gdy na przyjeciu inny lekarz machnal sie o pol kg[emoji23]
Ale troche rutyna od niego daje
No i drugi koniec miasta to tak srednioo
 
Do góry