reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja już od kilku dni chodzę spać o 20-21 czyli jakieś 2h wcześniej niż zawsze. Brzuch boli cały czas i też jestem nie do życia. Jutro na 13.00 wizyta u gina. Z OM 5+5 coś w ten deseń ale myślę że może być ok 3 dni mniej w rzeczystosci
U mnie dzisiaj 6+6 wg OM. Martwię się tym USG z uwagi na moje wcześniejsze niepowodzenia.Trzymam kciuki za Ciebie 💕💕💕
 
Dziękuje bardzo [emoji846]Hmm w takim razie muszę przekonać mojego faceta, że wcześniejsza wizyta nie jest potrzebna, męczy mnie już codziennie 🤪

Na tym etapie będziesz miała tylko pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym. Serduszko jest troszeczkę później. ZaWyCAj w tygodniu 6+ lub 7[emoji846]

Gratulacje tak w ogóle [emoji7]
Pierwsza ciąża to taki super czas[emoji846]
 
Dzięki za przypomnienie, bo bym witaminy nie wzięła po śniadaniu [emoji2356]
Lekarz mi mówił żeby brać mama dha ale zapomniałam zapytać czy mam dalej brać ten kwas foliowy bo to mama dha zawiera kwas foliowy i czy to wystarczy to właśnie nie wiem [emoji2368]
Mi też kazała brać mama dha i do tego jeszcze kwas foliowy oddzielnie.
 
właśnie ja we wcześniejszyh ciążach, które straciłam- chodziłam do pracy.. Mam pracę stojącą, też muszę wiele rzeczy dźwigać (towar np kartony pełne syropów i wielkie pudła) i problemem jest to- że do apteki przychodzą jednak ludzie chorzy. Będę miała lekarza niedługo to będę próbować wywalczyć zwolnienie mimo wszystko. Ewelka 8312- Dzięki za odpowiedź i gratuluję ciąży !!!

A możesz mieć problem ze zwolenieniem? Mój lekarz sugerował mi zwolnienie od początku w poprzedniej ciąży. Podejrzewam, ze teraz tez będzie chciał mi wystawić na czwartkowej wizycie. I tym razem nie będę oponowała jak poprzednio.
 
Na tym etapie będziesz miała tylko pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym. Serduszko jest troszeczkę później. ZaWyCAj w tygodniu 6+ lub 7[emoji846]

Gratulacje tak w ogóle [emoji7]
Pierwsza ciąża to taki super czas[emoji846]

Dziękuje bardzo [emoji8]

Ja na razie czuje strach przed tym wszystkim, czymś nowym, życie już nigdy nie będzie takie jak dotąd 🤭ogólnie nigdy się nie interesowałam dziećmi, wiec w tych tematach czuje się zielona [emoji32]
 
reklama
Dziewczyny Wy też tak się fatalnie czujecie? Ja jestem dzisiaj wrakiem człowieka.Od samego rana jest mi niedobrze, boli mnie głowa ,nie mam siły wogole i spać mi się chce niesamowicie. Już sama nie wiem czy to od ciąży czy od leków -duphaston ,luteina :/ Dzisiaj wizyta o 20.

Ja wczoraj tak się czułam. Dzis jest lepiej. Kciuki za wizytę [emoji846]
 
Do góry