reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

dziewczyny ja też dołączam. Jestem tu od jakiegoś czasu, ale ostatnio mniej się udzielam. Mam pytanie czy jest któraś z Was od '' początku'' na zwolnieniu ? Jestem po kilku poronieniach i pracuje z chemikaliami i chorymi ludźmi - zastanawiam się kiedy wypisał Wam Wasz lekarz zwolnienie ? Może ktoś ma podobną sytuację ?
 
reklama
dziewczyny ja też dołączam. Jestem tu od jakiegoś czasu, ale ostatnio mniej się udzielam. Mam pytanie czy jest któraś z Was od '' początku'' na zwolnieniu ? Jestem po kilku poronieniach i pracuje z chemikaliami i chorymi ludźmi - zastanawiam się kiedy wypisał Wam Wasz lekarz zwolnienie ? Może ktoś ma podobną sytuację ?
Tak jestem od 4 tygodnia.pracuje w sklepie budowlanym. I powiedział żebym nie miała kontaktu z ludźmi kaszlacymi czy chorymi. Żeby unikać takich miejsc. A ja mówię, że pracuje w sklepie i tego nie uniknę. No to on od razu że zdrowie moje i dziecka najważniejsze i daje l4. Tylko że ja mam 36 lat i może też że względu na wiek jest ryzyko..
 
Życzę Ci takiego spokoju i dobrych myśli aż do porodu! [emoji7] Będę się starała Cię naśladować [emoji6][emoji8]
Dziękuję kochana [emoji7][emoji8] mam nadzieje , ze ten spokój mi zostanie choć trochę sie zestrsowalam tym kolega chorym co przyszedł do pracy i ciagle kaszlal ale mam nadzieję , ze nic więcej takiego nie bd mnie spotykać [emoji51]
I zastanawiam sie tylko nad moimi składkami bo w lutym podpisałam umowę wiec za luty poszła składka , za marzec teraz jakoś pewnie bd albo juz poszła i w kwietniu i sie zastanawiam kiedy bd mogła pójść na płatne zwolnienie czy np . W połowie kwietnia po opłaceniu składki czy musze cały kwiecień przepracować [emoji848]
 
właśnie ja we wcześniejszyh ciążach, które straciłam- chodziłam do pracy.. Mam pracę stojącą, też muszę wiele rzeczy dźwigać (towar np kartony pełne syropów i wielkie pudła) i problemem jest to- że do apteki przychodzą jednak ludzie chorzy. Będę miała lekarza niedługo to będę próbować wywalczyć zwolnienie mimo wszystko. Ewelka 8312- Dzięki za odpowiedź i gratuluję ciąży !!!
 
właśnie ja we wcześniejszyh ciążach, które straciłam- chodziłam do pracy.. Mam pracę stojącą, też muszę wiele rzeczy dźwigać (towar np kartony pełne syropów i wielkie pudła) i problemem jest to- że do apteki przychodzą jednak ludzie chorzy. Będę miała lekarza niedługo to będę próbować wywalczyć zwolnienie mimo wszystko. Ewelka 8312- Dzięki za odpowiedź i gratuluję ciąży !!!
Dziękuję i powodzenia obyś bez problemu dostała zwolnienie 😘
 
Dziękuję kochana [emoji7][emoji8] mam nadzieje , ze ten spokój mi zostanie choć trochę sie zestrsowalam tym kolega chorym co przyszedł do pracy i ciagle kaszlal ale mam nadzieję , ze nic więcej takiego nie bd mnie spotykać [emoji51]
I zastanawiam sie tylko nad moimi składkami bo w lutym podpisałam umowę wiec za luty poszła składka , za marzec teraz jakoś pewnie bd albo juz poszła i w kwietniu i sie zastanawiam kiedy bd mogła pójść na płatne zwolnienie czy np . W połowie kwietnia po opłaceniu składki czy musze cały kwiecień przepracować [emoji848]
No niestety nie podpowiem Ci nic w tych tematach[emoji6] Sama mam umowę na czas określony więc w ogóle beznadziejnie..
 
Dziewczyny Wy też tak się fatalnie czujecie? Ja jestem dzisiaj wrakiem człowieka.Od samego rana jest mi niedobrze, boli mnie głowa ,nie mam siły wogole i spać mi się chce niesamowicie. Już sama nie wiem czy to od ciąży czy od leków -duphaston ,luteina :/ Dzisiaj wizyta o 20.
 
Dziewczyny Wy też tak się fatalnie czujecie? Ja jestem dzisiaj wrakiem człowieka.Od samego rana jest mi niedobrze, boli mnie głowa ,nie mam siły wogole i spać mi się chce niesamowicie. Już sama nie wiem czy to od ciąży czy od leków -duphaston ,luteina :/ Dzisiaj wizyta o 20.
Ja tylko apetytu nie mam i spac mi się chce, a tak poza tym to ok jest.
 
reklama
Dziewczyny Wy też tak się fatalnie czujecie? Ja jestem dzisiaj wrakiem człowieka.Od samego rana jest mi niedobrze, boli mnie głowa ,nie mam siły wogole i spać mi się chce niesamowicie. Już sama nie wiem czy to od ciąży czy od leków -duphaston ,luteina :/ Dzisiaj wizyta o 20.
Ja już od kilku dni chodzę spać o 20-21 czyli jakieś 2h wcześniej niż zawsze. Brzuch boli cały czas i też jestem nie do życia. Jutro na 13.00 wizyta u gina. Z OM 5+5 coś w ten deseń ale myślę że może być ok 3 dni mniej w rzeczystosci
 
Do góry