reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja dzisiaj na obiad makaron z kurczakiem i brokułami w sosie 4 sery. Będzie z głowy na dwa dni hihi. Mąż zadowolony bo jak pracowałam to wracałam półtorej godziny po nim i on musiał gotować, a teraz ma gotowe jak wraca o 16 😏😄 taki to pożyje hihi
 
reklama
Współczuję wymiotów [emoji1785]



U mnie narazie wie tylko mąż.
Przy moim samopoczuciu, zaraz pewnie się dowiedzą rodzice i rodzeństwo, bo mieszkamy w jednym domu :) ciężko ukryć że się snuję przeźroczysta jak ściana :)



Będzie dobrze :)
Nie chce mi się wierzyć, że przez 9 miesięcy nic a nic jej nie zaniepokoiło.



Oczywiście, że piję [emoji477]
Nawet 2.
Wiadomo, że nie wypiję 5 filiżanek. Ale 2 kawy w niczym nie zaszkodzą :)


Moje dziecko właśnie śpi 3-cią godzinę [emoji50] [emoji56]
W nosie mam dzisiaj ogarnianie rzeczywistości, więc leże i pachnę. Tak to można pożyć [emoji16]
Później im najwyżej klepnę szybkie spaghetti na obiad ;)
U mnie wiedziała teściowa i koleżanka, mąż późno przyjechał z pracy więc dopiero wieczorem sie dowiedział, ale dzisiaj już mu do pracy dzwoniłam po ponownym teście
 
U mnie wiedziała teściowa i koleżanka, mąż późno przyjechał z pracy więc dopiero wieczorem sie dowiedział, ale dzisiaj już mu do pracy dzwoniłam po ponownym teście
U mnie dużo osób wie. W pracy w sklepie wszyscy a jest nas 11 no i całe biuro i drugi sklep też. Szybko się rozniosło. Bo poszłam na L4.
 
Współczuję wymiotów [emoji1785]



U mnie narazie wie tylko mąż.
Przy moim samopoczuciu, zaraz pewnie się dowiedzą rodzice i rodzeństwo, bo mieszkamy w jednym domu [emoji4] ciężko ukryć że się snuję przeźroczysta jak ściana [emoji4]



Będzie dobrze [emoji4]
Nie chce mi się wierzyć, że przez 9 miesięcy nic a nic jej nie zaniepokoiło.



Oczywiście, że piję [emoji477]
Nawet 2.
Wiadomo, że nie wypiję 5 filiżanek. Ale 2 kawy w niczym nie zaszkodzą [emoji4]


Moje dziecko właśnie śpi 3-cią godzinę [emoji50] [emoji56]
W nosie mam dzisiaj ogarnianie rzeczywistości, więc leże i pachnę. Tak to można pożyć [emoji16]
Później im najwyżej klepnę szybkie spaghetti na obiad ;)

Ja kocham kawę, piłam z 3-5 dziennie. Teraz ograniczyłam do jednej ale z chęcią wypijałabym z dwie [emoji102]
Narzeczony mówi, że mi kupi ziarna bezkofeinowej,może się uda oszukiwać samą siebie 🤷🏼‍♀️[emoji23]

Hm jak tu zrobić cytowanie kilku postów ?🧐
 
Hej dziewczyny [emoji846] Mam 29 lat i to będzie moja pierwsza ciąża.
Jeżeli usg potwierdzi też będę listopadowa[emoji2]
Według obliczeń jestem w 5tc+1dc.

Dwa testy pozytywne plus wczoraj beta HCG 3984.
Zapisałam się do ginekologa z polecenia koleżanki ale termin mam dopiero na 23 marca, zastanawiam się czy nie iść w tym tygodniu do kogoś innego tylko na usg żeby potwierdzić ?! Dwa tygodnie oczekiwania nie wiem czy to nie za długo? Jak uważacie ?
Na chwile obecną brak jakichkolwiek plamień, piersi obolałe, podbrzusze czasami zaboli jak na okres, brzuch mam trochę wzdęty[emoji2360]

Miłego dnia ! :)
Hej gratuluje 2 kresek i Wysokiej bety :)
Spokojnej ciąży [emoji7]
 
reklama
Dzień dobry [emoji173] my właśnie wróciliśmy z synkiem ze spaceru bo w Trójmieście piękna pogoda [emoji274]
Ja się czuje tragicznie.. chyba przez te leki co biorę dodatkowo źle. Jestem jakby na wiecznym ultra kacu... na szczęście nie mam krwawienia mimo tego krwiaka. Za tydzień mam wizytę zobaczymy co to będzie..
Ja codziennie czuje się jak po dobrej imprezie [emoji85] masakra jakaś. Do tego te mdłości [emoji20] A tak liczyłam że w tej ciąży mnie ominie [emoji33]
Hej dziewczyny [emoji846] Mam 29 lat i to będzie moja pierwsza ciąża.
Jeżeli usg potwierdzi też będę listopadowa[emoji2]
Według obliczeń jestem w 5tc+1dc.

Dwa testy pozytywne plus wczoraj beta HCG 3984.
Zapisałam się do ginekologa z polecenia koleżanki ale termin mam dopiero na 23 marca, zastanawiam się czy nie iść w tym tygodniu do kogoś innego tylko na usg żeby potwierdzić ?! Dwa tygodnie oczekiwania nie wiem czy to nie za długo? Jak uważacie ?
Na chwile obecną brak jakichkolwiek plamień, piersi obolałe, podbrzusze czasami zaboli jak na okres, brzuch mam trochę wzdęty[emoji2360]

Miłego dnia ! :)
Witaj wśród nas [emoji8]
Ja w poniedzialek wizyta i się stresuje czy będzie bicie serduszka... Strasznie to wszystko stresujace..
Ogladalyscie kiedyś program ciąża z zaskoczenia? Wczoraj kawałek widziałam. Nastolatka poszła się kąpać i dziecko urodziło się. Szok. Nie wiedziała wogole że jest w ciąży. Masakra jakaś..
Kiedyś uwielbiałam ten program [emoji7] w pierwszej ciąży oglądałam na yt takie fajne amerykańskie odcinki o porodach ale nie pamiętam nazwy [emoji85]
Hej hej [emoji8] super, to prawie tak samo jak ja 5+1 [emoji2] gratulacje [emoji2]
W takim razie uspokoiłyście mnie i chyba poczekam do 23 [emoji3166] w sumie to niecałe 2 tygodnie, szybko zleci.

A właśnie dziewczyny jak u Was z kawą?[emoji24] pijecie czy nie ?
Mnie odrzuciło od kawy jakieś 2 miesiące temu i do teraz nie wiem dlaczego. Czasem wypije sobie jedną czarną rozpuszczalna z cukrem. Ogólnie uważam że jak ktoś wypije 2 kawy dziennie to nic się nie stanie.
Ja kocham kawę, piłam z 3-5 dziennie. Teraz ograniczyłam do jednej ale z chęcią wypijałabym z dwie [emoji102]
Narzeczony mówi, że mi kupi ziarna bezkofeinowej,może się uda oszukiwać samą siebie [emoji2372][emoji23]

Hm jak tu zrobić cytowanie kilku postów ?[emoji3166]
Ja zaznaczam kogo chce cytować i potem jak chce już wszystkim odpowiedziec to u góry po prawej taka strzałka (ale to na telefonie)
 
Do góry