reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej dziewczyny [emoji846] Mam 29 lat i to będzie moja pierwsza ciąża.
Jeżeli usg potwierdzi też będę listopadowa[emoji2]
Według obliczeń jestem w 5tc+1dc.

Dwa testy pozytywne plus wczoraj beta HCG 3984.
Zapisałam się do ginekologa z polecenia koleżanki ale termin mam dopiero na 23 marca, zastanawiam się czy nie iść w tym tygodniu do kogoś innego tylko na usg żeby potwierdzić ?! Dwa tygodnie oczekiwania nie wiem czy to nie za długo? Jak uważacie ?
Na chwile obecną brak jakichkolwiek plamień, piersi obolałe, podbrzusze czasami zaboli jak na okres, brzuch mam trochę wzdęty🤦🏼‍♀️

Miłego dnia ! :)
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji846] Mam 29 lat i to będzie moja pierwsza ciąża.
Jeżeli usg potwierdzi też będę listopadowa[emoji2]
Według obliczeń jestem w 5tc+1dc.

Dwa testy pozytywne plus wczoraj beta HCG 3984.
Zapisałam się do ginekologa z polecenia koleżanki ale termin mam dopiero na 23 marca, zastanawiam się czy nie iść w tym tygodniu do kogoś innego tylko na usg żeby potwierdzić ?! Dwa tygodnie oczekiwania nie wiem czy to nie za długo? Jak uważacie ?
Na chwile obecną brak jakichkolwiek plamień, piersi obolałe, podbrzusze czasami zaboli jak na okres, brzuch mam trochę wzdęty[emoji2360]

Miłego dnia ! :)
Witaj. Gratulacje :) radzę poczekać, jak pójdziesz teraz to i tak będzie niedosyt :)
 
Hej dziewczyny [emoji846] Mam 29 lat i to będzie moja pierwsza ciąża.
Jeżeli usg potwierdzi też będę listopadowa[emoji2]
Według obliczeń jestem w 5tc+1dc.

Dwa testy pozytywne plus wczoraj beta HCG 3984.
Zapisałam się do ginekologa z polecenia koleżanki ale termin mam dopiero na 23 marca, zastanawiam się czy nie iść w tym tygodniu do kogoś innego tylko na usg żeby potwierdzić ?! Dwa tygodnie oczekiwania nie wiem czy to nie za długo? Jak uważacie ?
Na chwile obecną brak jakichkolwiek plamień, piersi obolałe, podbrzusze czasami zaboli jak na okres, brzuch mam trochę wzdęty🤦🏼‍♀️

Miłego dnia ! :)
Hej ja mam 28 lat, dzisiaj robiłam 2 testy z dwóch różnych firm znaczy powtarzałam, bo w piątek mi blada wyszła no i były ciemniejsze. Zastanawiam sie nad betą ale i sama dopiero ide za 2 tyg do tekarza, nie chce iść szybciej . Mi według apki i wyliczeń ok 6 tyg wychodzi 5tc +0dc lub 5tc+1dc. Jakoś musze wytrzymać na spokojnie tobie też to radze, za szybko nie ma co iść, a no i uważać na siebie trzeba. I zobaczymy.
Witam i gratuluję :D
 
Ja mam już za sobą pierwsze wymioty. 2 łyki wody i myślałam, ze nie zdążę dobiec do łazienki. A teraz cały dzień będzie męczyć. W poprzedniej ciąży skończyło się dopiero w okolicach 20.tygodnia :(

Z tymi bólami jak na okres to u mnie tez tak było i teraz i w poprzedniej ciąży.

Ja na wizytę idę dopiero w 8/9 tyg. Poprzednia ciąże straciłam, dlatego teraz wole zachować dystans emocjonalny, o który trudno jak już zobaczy się serduszko :/ w pierwszej ciąży byłam chyba w 6 tygodniu i uważam, ze zbyt wcześnie, bo jeszcze nie było nic widać i trochę stresu miałam przez to. Dopiero po badaniach 2 tygodnie później okazało się, ze wszystko ok.
 
reklama
Do góry