reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja też muszę zabrać się za porządki w szafie , ale tak strasznie mi się nie chce. Nienawidzę ubrań , w ogóle. Ani kupować, ani się ubierać jakoś specjalnie. A już układanie w szafie doprowadza mnie do szału. O prasowaniu nie wspominając, na e robię tego chyba, że już muszę. U mnie w domu każdy prasuje sobie sam .
Jeszcze czeka mnie remont , bo musimy przerobić stary pokój syna dla malucha. Co mnie też nie cieszy. Od wybudowania domu 16lat temu mam nieustający remont. Robimy sami wszystko i na raty.
Siostro! 😍 Szczerze nienawidzę porządków w szafie, ale mam niebywały dar do zamieniania własnej szafy z ubraniami w jeden wielki kocioł. Naprawdę czasem aż sama nie wierzę, jak ja doprowadzam do takiego stanu. Dlatego jeszcze nie zaczęłam :p Wstawiłam za to już drugie pranie i mam plan posprzątać w łazience, na tą szafę to muszę mieć jakiś wewnętrzny impuls jednak, inaczej wygra zła szafa.

Nas też czeka remont. No, powiedzmy że takie gruntowne odświeżenie, w tym malowanie i pozbycie się mojego kochanego biurka i łóżka (zmieniamy na składane), bo zwyczajnie nie będzie już na nie miejsca 🤣Mieszkamy na 37 metrach, 2 pokoje, nasz dotychczasowy sypialnio-gabinet będziemy musieli w połowie oddać małemu, w tym połowę mojej szafy o_0
 
reklama
Szczerze to myślę że minister zdrowia nie bardzo wie co mówi i lepiej na zapas się nie martwić, szkoda naszych nerwów. To takie wróżenie z fusów
Bardzo celne spostrzeżenie :D Generalnie się z tym zgadzam, ale jakoś mnie ta wiadomość lekko zgasiła. Ale masz rację, nie ma co martwić się na zapas 💪
 
Też je mam, są spoko :) Jak dla mnie materiał może być delikatnie przy gruby na lato, ale za taką cenę chętnie przetestuję parę krótszych, do łydki (chyba mają w ofercie).

Za to polecam jeansy: Link do: ESMARA® Jeansy ciążowe, 1 para | LIDL-SKLEP.PL ja zamówiłam jasnoniebieskie, co prawda o rozmiar większe, na później;) ale i teraz też nawet dają radę. Kolor fajny, materiał też, bawełniany panel na brzuch jest super, można dowolnie układać i jest ok. Jestem bardzo zadowolona z jakości, to moje pierwsze tak tanie jeasny o_0 Jeśli mają krótsze, to poszukam też wersji na lato.
O super ze piszesz, ja się jeansow bałam zamawiać bo strach o jakość 😱 ale to może też później jedna parę sobie machnę 😊😊
 
Też mi się te jeansy podobają, tylko boję się jaki rozmiar będzie dobry, jeszcze nie teraz, bo mieszczę się w stare jeansy, ale za jakiś czas będzie trzeba o tym pomyśleć. W h&m widziałam takie jeansy ciążowe ale krótkie na lato, też muszą być fajne, koleżanka chwaliła ciuchy ciażowe stamtąd, tylko wiadomo są droższe
O super ze piszesz, ja się jeansow bałam zamawiać bo strach o jakość [emoji33] ale to może też później jedna parę sobie machnę [emoji4][emoji4]
 
Właśnie zapytałam męża czy jak był wczoraj w warzywniaku to były truskawki. Jego odpowiedź to tak widział, nawet się zastanawiał czy kupić, ale stwierdził że mamy zapas lodów, to truskawki to już byloby za dużo [emoji28] ehhh w poniedziałek leci do warzywniaka [emoji16]
Ja jak jechałam na prenatalne to wyczailam , ze w warzywniaku u nas są i nie odpuszcze [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Też mi się te jeansy podobają, tylko boję się jaki rozmiar będzie dobry, jeszcze nie teraz, bo mieszczę się w stare jeansy, ale za jakiś czas będzie trzeba o tym pomyśleć. W h&m widziałam takie jeansy ciążowe ale krótkie na lato, też muszą być fajne, koleżanka chwaliła ciuchy ciażowe stamtąd, tylko wiadomo są droższe
No właśnie wiadomo że w czymś trzeba chodzić, ale ja nie chcę pakować kupy kasy w ciuchy, z których zbyt długo nie będę korzystać. A ze mnie zadna modowa tygrysica 😂 więc jak najbardziej lidl wystarczy 😂😂
 
reklama
Do góry