reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

My chyba naprawdę tak oznajmimy naszym rodzicom i córce. Zastanawiam się na tym czy zrobić akcje z pękającym balonem czy z balonem z helem który będzie w pudełku, które corka otworzy. Ale to jest tak, ze głównie ginekolog nie oznajmia płci rodzicom tylko zapisuje w kopercie i później robi to ktoś, kto organizuje takie eventy lub jedna zaufana osoba z rodziny/ przyjaciół. Nam się tak pewnie nie uda, bo płeć będzie w wynikach testu genetycznego , ktory planujemy zrobić wiec automatycznie w mailu to przeczytamy ale rodzinie chyba tak oznajmimy bo corka bardzo chce tak zrobić. Ale ona zakłada tylko opcje „ na różowo”!!!
Super, będziemy czekać na fotorelację 😍
 
reklama
Tak lekarz z certyfikatem, dodatkowo jest genetykiem.
Po usg wkleja dane do specjalnego programu, w ktorym wylicza sie ryzyko wad u dziecka.
Podstawowe to takie, wynikajace z wieku matki, wagi, sposobu zajscia w ciaze, ogolnie wywiad ..
A skorygowane to po uwzględnieniu wynikow.
Dziękuję za wyjaśnienie, jak to wszystko czytam to coraz bardziej się stresuję [emoji51]
 
Jestem i ja.

Przepraszam ale ja jakos nie ogarniam tej aplikacji, nie mogę cytować a tak dużo piszecie, że nie pamietam już co komu chciałam odpisac.

Usg dzisiejsze trwało ponad godzinę! Maluszek nie chciał się odwrócić :)
Ale jakoś jakoś się udało.
Wszystkie przepływy ok.
Kość nosowa jest.
Nt 1.5
Wszystkie narzady na swoim miejscu.
Matko jak ja się cieszę.
Ryzyko skorygowane po usg ... zmniejszyło się ponad 4krotnie.

Aż się popłakałam.

Aaaaa i na 90% córeczka :)
Super i gratuluje [emoji7]
 
Witam, ja tez dziś po wizycie, bobas rośnie jak na drożdżach, 10 t6d - 4,20 cm, bardzo się wiercił, machał rączkami i nóżkami. Serce ładnie biło. Jutro idę zrobić cały pakiet badań na tarczyce z związku z tym TSH I mam przepisany euthyrox. Pozdrawiam
Extra [emoji123]
 
reklama
Do góry