reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Byly [emoji7]
Obawiam się strasznie dzisiejszych czasów... jak kasa rządzi wszystkim. Wiadomo, my tsz ulegamy temu pedowi, ale jednak uchronić dziecko trudno, by się nie zatracilo [emoji849]
Dokładnie. Ciezko bedzie dziecku wmowic ze kasa to nie wszystko ale ja sie smieje ze bede miala madre dziecko bo juz teraz mi mozg zabiera 😂 ostatnio sie zastanawiam nad pisownia słów żeby nie robic błędów ortograficznych i czesto mi nie wychodzi a nigdy nie bylo z tym problemu. To moze jak już będzie takie mądre to i to zrozumie ze kasa to nie wszystko
U nas też buziaki [emoji7]
Urocze to[emoji7]
Jeju jakie to slodkie 😍 zazdroszcze Wam tego.
Rozumiem to. Ja czekałam na rodzeństwo 16 lat. Mimo wielkiej różnicy wieku mamy z siostrą super relację. [emoji16]
Ja mam brata 18 lat starszego i 2 lata mlodszego odemnie a siostra jest 15 lat starsza. Teraz świetnie sie dogadujemy. Wcześniej nie bylo wspolnych tematów za wiele a mlodszy brat wkurzal bo mi sie za niego obrywalo..
 
reklama
Dziękuję Ci za te słowa otuchy, narazie ogrom we mnie zwątpienia, a te mdłości i totalny brak sił nie pomaga :(
Zwatpienie jest też dlatego bo jesteś odpowiedzialna mama i miałaś ciężko po urodzenia syna. Jego choroba...
Pogodzisz choć to ogrom pracy, moja starsza dopiero jak młodszy zaczął raczkowac to go zaakceptowała ale ona miała inne zle doświadczenia z bratem bo ja ciągle z nim w szpitalu od urodzenia, i ona czuła że on jej mamę zabrał, do dziś mówi że jestem tylko jej...
Myślę. Ze Michał zaakceptuje rodzeństwo. To bardzo uczuciowe i empatyczny chłopiec. I nawet jak sie bawi z kims młodszym to jest opiekuńczy 💗 co prawda mówi ze małych Dzidzi niecierpi bo sa ohydne i sie slinia 😂😂 alw mówi ze jego dzidzia jedzie kochał 💗
 
Dobrze, że ja nie mam apki bo i tak Ostatnio mam zaćmienie umysłu. Nawet jak was czytam zapominam cytować i potem nie wiem co komu miałam odpisać.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi na moje pytania i podtrzymywanie na duchu.
Nie martwcie się pokochacie woje dzieci i będziecie wiedziały co robić. I to, że niektóre nie akceptują na razie ciąży nie oznacza, że będą złymi mamami. Ja jak byłam z młodym w ciąży to strasznie go nie chciałam , a jak zobaczyłam to miłość nie ograniczona. I przez to, że miałam wyrzuty, że go w brzuchu nie kochałam potem chciałam mu to wynagrodzić i strasznie go rozpiescilam swoją obecnością. 30 min nie mogl bez mnie wytrzymać i do 6 roku życia beczal gdzie moja mamusia. Z łóżka wyprowadził się w wieku 13 lat i do tej pory przylepia się kiedy może .
Z małą na razie stan prawny nie jest uregulowany , miała odbyć się rozprawa teraz na początku kwietnia, ale przez korona została odwołana. I tak żyjemy w zawieszeniu.
 
Dokładnie. Ciezko bedzie dziecku wmowic ze kasa to nie wszystko ale ja sie smieje ze bede miala madre dziecko bo juz teraz mi mozg zabiera [emoji23] ostatnio sie zastanawiam nad pisownia słów żeby nie robic błędów ortograficznych i czesto mi nie wychodzi a nigdy nie bylo z tym problemu. To moze jak już będzie takie mądre to i to zrozumie ze kasa to nie wszystko

Jeju jakie to slodkie [emoji7] zazdroszcze Wam tego.

Ja mam brata 18 lat starszego i 2 lata mlodszego odemnie a siostra jest 15 lat starsza. Teraz świetnie sie dogadujemy. Wcześniej nie bylo wspolnych tematów za wiele a mlodszy brat wkurzal bo mi sie za niego obrywalo..
Haha [emoji16] to się nazywa kalafior ciazowy [emoji16]
 
No to jestem po usg....
Maluch ma 4 cm i jestem w 10tc i 5 d :cool2:
Tak jak wczoraj brykal na usg i badaniach ... Tak dzisiaj nic ... nawet rączka czy nózka nie machal :no2:
Jedynie serduszko bilo ... i powiem Wam się się zmartwilam, że nic a nic aktywności ehhh
Teraz będę się martwić aż do 4 maja
 
No to jestem po usg....
Małych ma 4 cm i jestem w 10tc i 5 d :cool2:
Tak jak wczoraj bryka na usg i badaniach ... Tak dzisiaj nic ... nawet rączka czy nózka nie machal :no2:
Jedynie serduszko bilo ... i powiem Wam się się zmartwilam, że nic a nic aktywności ehhh
Teraz będę się martwić aż do 4 maj
Spokojnie moze ma mniej aktywny dzień. Najważniejsze ze serduszko bije ❤
 
reklama
Do góry