reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No pewnie że będzie półtora roku diety uczyniło mnie szczęśliwą osobą [emoji5]
A tym ręcznym to długo schodziło i dlatego chcesz elektryczny ?
Myślę o używanym więc koszt mnie nie zabije mam nadzieję, czytałam że przy nawale też się mega sprawdzają nie tylko przy pobudzaniu laktacji. Skoro nie możemy sobie pomóc innymi specyfikami trzeba mieć w razie W wyjście awaryjne
Jak chcesz nakręcić laktacje to czy ręcznym czy elektrycznym tyle samo czasu działasz laktatorem.
A jak laktator ma być tylko na nawał ewentualnie ściągnięcie na wyjście to ręczny w zupełności wystarczy :)
 
reklama
Hej Dziewczyny. Czytam Was ale średnio jestem w stanie coś pisać bo u mnie mdłości i wymioty całodniowe, ból głowy, zero siły na cokolwiek i od kilku dni również ból brzucha - tak na wysokości pępka albo wyżej. I chciałam zapytać te cierpiące czy któraś z Was tez boli brzuch? To normalne?
U mnie dzisiaj 10+6 i objawy nie odpuszczają :(
 
Ja przed dieta przez gluten miałam stany niepokoju i nerwicę lękowa i na to wtedy brałam homeopatię i zalagodzilo to, ale jak tylko coś mi się nieświadomie zdarzy to nie dość że żołądek jelita wszystko boli to jeszcze te stany lękowe wracają że zdwojoną siła w głowie się kręci co Ty nie mam zamiaru do tego wracać
Czasami tak źle było że myślałam że jak zasnę to się już nigdy nie obudzę bałam się nawet spać.
Przed diagnoza podejrzewali u mnie nawet jakiś nowotwór bo było coraz gorzej ile stresu i łez wtedy to tylko wiem ja i mąż i gdyby nie jego wsparcie nie dałabym sobie rady. Serio.ale na szczęście gastroskopia załatwiła sprawę po 2 tyg diety wróciłam do żywych i zaczęłam się cieszyć życiem po jakichś dwóch latach wegetacji w warunkach życia jak wyżej
I jak słyszę głupie komentarze jak się pytam czy to napewno bez glutenu albo typu od jednego kawałka nic ci nie będzie to nóż się w kieszeni otwiera. Niektórym tego nigdy nie wytłumaczysz więc odpuszczam.
Zawsze się cieszę z każdej kolejnej osoby z celiakia na mojej drodze bo nikt inny mnie nie rozumie [emoji23] cieszę się że jesteś na tym forum [emoji5]

A laktator jakiś konkretny polecasz ? Już o tym słyszałam właśnie że to warto mieć i mam nadzieję jakiś używany w dobrym stanie nabyć w późniejszym czasie.
A właśnie odnośnie tej Celiakliě mieliście przy niej biegunkę? I czy to jest wykrywalne tylko przez gastroskopie i kolanoskopie?
 
Hej Dziewczyny. Czytam Was ale średnio jestem w stanie coś pisać bo u mnie mdłości i wymioty całodniowe, ból głowy, zero siły na cokolwiek i od kilku dni również ból brzucha - tak na wysokości pępka albo wyżej. I chciałam zapytać te cierpiące czy któraś z Was tez boli brzuch? To normalne?
U mnie dzisiaj 10+6 i objawy nie odpuszczają :(

Mi właśnie dziś doszedł taki ból brzucha jak opisujesz. U mnie 10+3 i też czuję się fatalnie :(
 
reklama
o wow, wielkie dzięki! Rozumiem, że certyfikat musi posiadać opisujący badanie, a nie wykonujący? :p
Wiesz co ja robiłam w poprzedniej ciąży wszystko razem w jednej klinice, ale tak sobie myślę, że chodzi o lekarza wykonującego badanie usg bo on wtedy wpisuje do systemu wszystkie parametry i na ich podstawie wylicza ryzyko. Trudno żeby badanie usg wykonywał i opisywał ktoś inny 😉
 
Do góry