reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej kochane wróciłam mianem awarię telefonu. U nas 7+5 [emoji173]byłam w pn na wizycie było serduszko [emoji173][emoji173] dalej muszę brać duphaston. Następna wizyta 7 kwietnia oto wynikami badań [emoji85] nie wiem gdzie je zrobię masakra z tym co się teraz dzieje przeraża mnie to [emoji17] pozdrawiam i całuje Was kochane [emoji8]
Gratuluję serduszka [emoji7][emoji7]
 
reklama
Współczuję Wam dziewczyny, że macie taki problem z dostępem do lekarza :( Ja byłam w poniedziałek na wizycie i lekarz kazał przyjść ponownie za 2 tygodnie ze wszystkimi wynikami.

Jak Wy się w ogóle czujecie? Mnie co chwilę mdli, jestem mi słabo, nie mam na nic siły, a teraz dzieci w domu i trzeba im jakoś czas organizować. Oby szybko ten 1 trymestr minął

Czuje się tak jak Ty i mam roczniaka w domu. Czekam kiedy to minie wraz z korknawirusem najlepiej, zeby można było w spokoju ciąże przejść. Nie dość, ze to jest mimo wszytsko nerwowy czas to jeszcZe to badziewie z Chin musiało się przyplątać
 
Jej, 2dni nieobecności i tyle nadrabiania zaległości...
Hej Dziewczyny😉,
Czy w obecnej sytuacji poszłyście od razu na L4 zaraz po potwierdzeniu ciąży czy chodzicie jeszcze do pracy ?Jak to widzą wasi lekarze? Ewentualnie te z Was które teraz pracują zdalnie - wracacie jak się trochę uspokoi?

Obecnie pracuję drugi tydzień zdalnie (księgowość), ale jak się to wszystko uspokoi będę chciała pracować jak najdłużej - 2 tygodnie siedzę w domu i mam dośc tej izolacji, jeszcze wystarczająco dużo czasu spędzę potem w tych czterech ścianach...
 
Dzień dobry [emoji4] dziś mi trochę mdłości odpuściły..uff
Umówiłam się na jutro na pobranie krwi - dostałam sms od luxmed że proszą aby kobiety w ciąży umawiały się na pobranie na konkretną godzinę. Mąż ma jutro wolne więc z rana wyskocze.

@Brrrownie daj znać jak u Ciebie..cały czas O Tobie myślę.
 
Ja już nie wiem jak mam liczyć, ale teraz 5 tydzień jest, w środę będzie 6 jak.pójdę dp lekarza według usg. Dziewczyny wybaczcie że o tym mówię, ale bałam sie troche, mąż też chociaż od lekarza mieliśmy zielone światło jak nic nie będzie boleć. No i wkońcu sie udało spróbować, a mąż ma czym sie pochwalić więc ma sporego i sie troche bałam czy nie będzie plamień i bólu. Ale na szczęście nic nie było. Tylko teraz trzymać kciuki żeby w środę serduszko było i w pełni można sie cieszyć.
 
reklama
Dziewczyny dawno mnie nie było . Powoli wszystko nadrobię. mam nadzieję że ktoś mnie pamięta. Jestem na początku 7 tygodnia wg okresu ale ciąża jest tydzień młodsza czyli dopiero jakby początek 6. bo owulację miałam w 20 dniu cyklu. U mnie wszystko w porządku póki co .byłam wczoraj u lekarza, już jest poza pęcherzykiem zarodek póki co 1,5 mm jeszcze serduszko nie bije.kolejna wizyta za tydzień i wtedy powinno juz być. Czytałam że bije od momentu kiedy zarodek ma 5 mm? Ktoś coś wie? Póki co lekarz widzi to wszystko pozytywnie. Jedyne go mnie martwi to że mam krwiaka, nie plamie ale jednak jest widoczny na USG..
 
Do góry