reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witajcie, jestem w drugiej ciąży nieplanowanej [emoji12] w domu ze mną 2,5latek. Pierwsza wizyta już była, właśnie zaczęłam 8tydzien, mdłości mam już od 2tygodni i to przez cały dzien [emoji30] tylko czekam do drugiego trymestru [emoji120] stresuje sie tą całą pandemią :( a Wy jak to znosicie? Lekarz już mnie uprzedzil że nie wie jak to dalej będzie z wizytami, boję się że będą problemy gdziekolwiek sie umówic, apropo muszę gdzieś podzwonic i zapisać się na prenatalne.
Hej:)
O to piateczka, w domu prawie 3latek, pierwsza wizyta za mna, tez zaczelan 8tc i tez caly dzien mi niedobrze[emoji23]
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie ❤ rano o godz 9 zadzwoniła Pani z placówki, że mam wizytę przełożona z godziny 13 na 10.40. Zebralam się ekspresowo 😁
Na wizycie miałam usg dopochwowe, tydzień to między 5 a 6 więc serduszko jeszcze nie bije, ale wszystko jest ok i idzie ku dobremu, jak to Pani dr stwierdziła. Założyła mi już kartę ciąży, dała skierowanie na najważniejsze badania.
Jestem szczęśliwa że wizyta się odbyła i usg również 😊😊😊 życzę powodzenia dziewczyny, żeby wam również wszystko się udało
No to nam niespodziankę zrobiłaś ta wcześniejszą wizyta 😄 szczesciara 🤪
Fajnie, że wszystko ok i jesteś już spokojna. Gratulacje 😘
 
To moja pierwsza ciąża i albo za wcześnie albo jestem jakaś inna bo apetytu rzeczywiście nie mam ale jem i nie wymiotuje, dziś zachciało mi się robić ramen ale ze tatuś nie lubi to będzie do tego jeszcze pyra z gzikiem ( ja jestem z Poznania więc u nas to stabdard). Właśnie dziewczyny a Wy skąd?
Ja Warmińsko-mazurskie [emoji3]
Nawet nie wiecie jak wam zadroszczę że już wiecie ze z waszymi maleństwami wszystko dobrze. Ja dzwoniłam do Pani doktor i powiedziała że w obecnej sytuacji zaprasza mnie za 2 tygodnie. Czyli nadal nic nie wiem [emoji17][emoji17]
Ooo współczuję [emoji20]
 
Dziewczyny ja już po wizycie ❤ rano o godz 9 zadzwoniła Pani z placówki, że mam wizytę przełożona z godziny 13 na 10.40. Zebralam się ekspresowo 😁
Na wizycie miałam usg dopochwowe, tydzień to między 5 a 6 więc serduszko jeszcze nie bije, ale wszystko jest ok i idzie ku dobremu, jak to Pani dr stwierdziła. Założyła mi już kartę ciąży, dała skierowanie na najważniejsze badania.
Jestem szczęśliwa że wizyta się odbyła i usg również 😊😊😊 życzę powodzenia dziewczyny, żeby wam również wszystko się udało

Super!!! Gratuluję! :) ja czekam na wizytę 2 kwietnia... ;)
 
Ja już po wizycie. Na szczęście tym razem póki co wszystko dobrze. Serduszko już biło [emoji3059] według usg 6+5.
Dziś rano również ciężko mi było się ogarnąć [emoji17]
Lekkie mdłości, osłabienie.
A Wy jak się dziewczyny czujecie?
Super, gratuluję serduszka [emoji3590]
Ja też dziś słabo przed wizytą ale już jakoś lepiej, nadal brak apetytu.. Po wizycie zjadłam ledwo pół bułki i teraz zrobiłam sobie sałatkę owocowa [emoji4]
 
Dziewczyny ja już po wizycie [emoji3590] rano o godz 9 zadzwoniła Pani z placówki, że mam wizytę przełożona z godziny 13 na 10.40. Zebralam się ekspresowo [emoji16]
Na wizycie miałam usg dopochwowe, tydzień to między 5 a 6 więc serduszko jeszcze nie bije, ale wszystko jest ok i idzie ku dobremu, jak to Pani dr stwierdziła. Założyła mi już kartę ciąży, dała skierowanie na najważniejsze badania.
Jestem szczęśliwa że wizyta się odbyła i usg również [emoji4][emoji4][emoji4] życzę powodzenia dziewczyny, żeby wam również wszystko się udało
Super kochana, że wszystko jest ok [emoji7][emoji8]
 
reklama
Do góry