reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja też biorę Mama Dha Premium 2x dziennie, i dodatkowo do tego Folik ale tylko raz dziennie, może też zacznę 2x dziennie folik? Czy nadmiar nie zaszkodzi?

Surowych ryb nie wolno jeść że względu na bakterie i pasożyty. A znowu ryb takich jak tuńczyk nie wolno, bo jest to duża ryba która przez całe swoje życie gromadzi w sobie mnóstwo rtęci. Dlatego lepiej jeść tylko gotowane, małe rybki, np pstrąg albo łosoś, są najzdrowsze. Na szczęście mamy możliwość nabyć takie rybki prosto ze stawu, niedaleko mamy polawialnie.

Ja jutro wizytuje [emoji4]
Nadmiar raczej nie zaszkodzi.. ja tez mam mama dha Premium 2x dziennie ale mialam kwas foliowy metylowany i go na poczatku nie brałam jak lekarz dal mi te witaminy ale za rada dziewczyn wróciłam do brania go 1x dziennie bo chyba za mało, kobieta w ciąży chyba musi przyjmować 800 jednostek...
 
Ja w chorowaniu jestem ekspertem[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No ale niestety w ciazy sie ciagnie strasznie dlugo
Lepiej sie dzis czujesz?
Gdyby nie tel ból przy przelykaniu i wrażenie posiadania tego gula w gardle to reszta spoko , dziekuje [emoji4]
Jestem taka trochę skolowana bo siedzę już tydzień w domu w piżamie bez wychodzenia na powietrze i wydaje mi sie , ze brakuje mi tego tlenu dlatego tak sie dziwnie czuje...
 
Nadmiar raczej nie zaszkodzi.. ja tez mam mama dha Premium 2x dziennie ale mialam kwas foliowy metylowany i go na poczatku nie brałam jak lekarz dal mi te witaminy ale za rada dziewczyn wróciłam do brania go 1x dziennie bo chyba za mało, kobieta w ciąży chyba musi przyjmować 800 jednostek...
Nie wiedziałam o tym. Co prawda biorę kwas w mama Dha i również w Foliku ale kupiłam jeszcze metylowany kwas, folian z Alines i raz biorę folik a raz alines
 
Nie wiedziałam o tym. Co prawda biorę kwas w mama Dha i również w Foliku ale kupiłam jeszcze metylowany kwas, folian z Alines i raz biorę folik a raz alines
Spokojnie ja tez jeszcze wszystkiego nie wiem i sie dowiaduje [emoji4]
Właśnie jak dziewczyny pisały, ze biorą witaminy plus kwas foliowy oddzielnie to doczytalam, ze w moich witaminach kwasu foliowego jest 200 jednostek w 1 tabl. A biorę 2 , wiec w samych witaminach przyjmowalam 400 a tyle się bierze przed zajściem w ciążę a w ciąży lekarz powiedział, ze to za mało , więc zamiast zapytac lekarza to sama sobie cos stwierdzilam, no ale dzięki forum wróciłam do kwasu foliowego i biorę teraz 800 jednostek dziennie [emoji4]
 
Hej dziewczyny.Jak się czujecie ogólnie ? Ja padam z nóg, jestem ciągle zmęczona ,śpiąca ,mam bóle głowy i czuję się jak wrak człowieka.I tak prawie od dwóch tygodni.Wizyta dopiero 7 kwietnia o ile wogole się odbędzie przez to paskudztwo co się dzieje :( Robilam morfologię i inne podstawowe badania.Wszystko ok, więc nie wiem skąd się bierze to moje fatalne samopoczucie.Biore Luteinę i acard - któraś z Was też to bierze? Może macie podobne doswiadczenia...Jak u Was?
 
reklama
Do góry