reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
U mnie to samo, mama i tesciowie wiedza. I nikt sie nie cieszy. Tylko 'kolejne zmartwienie'...
Dobrze wiedzieć, że nie tylko u mnie taka reakcja :)
U mnie mama przeżywa wirusa bo się poobijała to jej nikt przyjąć nie chciał.
A jeszcze dzisiaj była historia tej 27-latki (w moim wieku) co zmarła po cc. Miała koronawirusa, ale przyczyna zgonu była sepsa. Teraz tak myślę że mogłam jej powiedzieć za tydzień jak bym na wizyte szla
 
Dobrze wiedzieć, że nie tylko u mnie taka reakcja :)
U mnie mama przeżywa wirusa bo się poobijała to jej nikt przyjąć nie chciał.
A jeszcze dzisiaj była historia tej 27-latki (w moim wieku) co zmarła po cc. Miała koronawirusa, ale przyczyna zgonu była sepsa. Teraz tak myślę że mogłam jej powiedzieć za tydzień jak bym na wizyte szla
No ta dzisiejsza informacja jest dobijajaca...
 
Wyprosilam te wyniki bety. Wzrosła prawidłowo :)
Teraz tylko czekać na wtorkowe usg.
Ja tez jeszcze nikomu nie powiedziałam o ciąży. Sama muszę zobaczyć czy wszystko ok i wtedy z lubością się pochwale. Choć spodziewam się , ze będzie dogadywanie , a ze 3 dziecko, a ze już wiekowa jestem , a ze koronawirus itp.Będę musiała to przetrawić i spróbować się nie przejmować.
Ja miałam cc i SN. Jest mi absolutnie wszystko jedno co będzie teraz.
Pracuje w przedszkolu, bardzo dużo jest mamusiek w wieku 40 lat, więc nie masz się czym przejmować, tym bardziej że to twoje 3 dziecko. Mnie mama urodziła w wieku 42 lat 😉 ja mam 31 i to moje pierwsze.

Mam pytanie odnośnie bety. Jeśli prawidłowo rośnie to znaczy że jest zarodek cały i zdrowy i niemożliwe jest puste jajo itp? Przepraszam za głupie pytanie ale naszly mnie dziwne myśli, a betę robiłam 2 razy i rosła prawidłowo 🤔
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa :)
Mam na imię Ania, mam synka z lipca 2016 i po długich staraniach jestem w drugiej ciąży. Byłam już na wizycie, był pęcherzyk, ciałko żółte.. Wychodził 5t. Teraz czekam na wizytę która mam mieć 31 marca bedzie wtedy 8t0d, już nie mogę się doczekać aż usłyszę bice serduszka :)
Hej. Gratulacje [emoji4]
 
Do góry