reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mam tak samo. Jak się przebudzam nad ranem to czuje już słabości. W ciągu dnia też nie mam na nic ochoty. Mąż też na wolnym, gra na PlayStation na zmule a ja leżę obok i nawet nie mam siły patrzeć w telewizor. Z jedzeniem też słabo. Jedyne co mi idzie to płatki z mlekiem Fitness jogurtowe. Pomaga mi trochę wyjście na siłę z psem. Wstać z łóżka ciężko, ale już po powrocie że spaceru jest o niebo lepiej. Nie mam żadnej rady na to.. Jeśli ktos ma to niech się podzieli...

U mnie podobnie od tygodnia :/
 
Boże masakra dziewczyny. Co to się dzieje [emoji45] To gdzie my te badania mamy zrobić? U kogo potwierdzić ciążę? Sprawdzić czy dobrze się rozwija jak wszyscy się zamykają i odwołują wizyty? Przecież umre z nerwów jak jeszcze piątkowa wizytę mi odwołają. Chociaż żeby potwierdzić czy jest serce. U mnie już 6+4, w kolejny piątek będzie 7+5 i bez potwierdzenia bijącego serca? Czy któraś z Was też na tym etapie nic nie wie? [emoji3525]
W poniedziałek u mnie wg usg był 6+4,serca brak, następna wizyta 06.04, o ile nas w domach nie pozamykają
 
reklama
Boże masakra dziewczyny. Co to się dzieje [emoji45] To gdzie my te badania mamy zrobić? U kogo potwierdzić ciążę? Sprawdzić czy dobrze się rozwija jak wszyscy się zamykają i odwołują wizyty? Przecież umre z nerwów jak jeszcze piątkowa wizytę mi odwołają. Chociaż żeby potwierdzić czy jest serce. U mnie już 6+4, w kolejny piątek będzie 7+5 i bez potwierdzenia bijącego serca? Czy któraś z Was też na tym etapie nic nie wie? [emoji3525]
Ja mam 8+4 i jutro mam wizytę. Cały czas mi przekładają 😐 Osiwieje🙈
 
Do góry