reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Zawsze o tym marzyłam... Jest jakoś inaczej... Te dolegliwości są bardzo nasilone. Mój mąż by chyba zemdlał jakby się dowiedział.
Też bym chciała [emoji16]
U mnie beta wysoka ,w poniedziałek zrobię powtórna aby zobaczyć jaki przyrost
Może się trafia twixy [emoji2957]
Hehe to czekamy na pierwsze bliźniaki wtedy [emoji16] może którejś się trafi [emoji106] Ewarut mój tak samo - zawał na miejscu [emoji1787] A podobno po tabletkach anty jest właśnie duża szansa na ciążę bliźniacze [emoji85]
 
A ja zapomnialam z labo wziac kod do wyniku on line i musze jechac na drugi koniec miasta po wynik[emoji21]
 
reklama
Hehe to czekamy na pierwsze bliźniaki wtedy
emoji16.png
może którejś się trafi
emoji106.png
Ewarut mój tak samo - zawał na miejscu
emoji1787.png
A podobno po tabletkach anty jest właśnie duża szansa na ciążę bliźniacze
emoji85.png
Tez mam cos wrazenie ze i u mnie moga byc...4 dni do okresu a testy bardzo wyrazne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry