reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
26 kończe 40 tydzień, 27 mam sie stawić do szpitala, mam nadzieje, że coś ruszy do tego czasu. do lipca nie chciałabym czekać :D
Aa to jeszcze listopadowy bobas może będzie 😆 wagowo dalej szacują 3 kg ? Pytałaś o rozmiar ostatnio jaki zakładam mojemu , a wiec 50-56, body ma dobre na 56 a doły to wszystko wiercik wykopie się ale większość na 50
 
Aa to jeszcze listopadowy bobas może będzie 😆 wagowo dalej szacują 3 kg ? Pytałaś o rozmiar ostatnio jaki zakładam mojemu , a wiec 50-56, body ma dobre na 56 a doły to wszystko wiercik wykopie się ale większość na 50
między 2900-3200. a ile, to już po porodzie się okaże. kurcze, ja mam same 56 i potem więcej, nic mniej 🤣 myslałam, że będzie po męzu ważył 4,5 kg przy porodzie 😀
 
Tak jak na pasku- 37 i 1, termin z OM na 11.12, z usg 2.12...ale młody waży już koło 3,kg... ogólnie udzielam sie na grudniówkach,ale Was podczytuje 🙂
 
Ja jestem 39tydz 1 dzień. Ale u Ciebie już też dzidzius donoszony i w sumie w każdej chwili poród jest możliwy. Ja bym już chyba chciała być po. Bo bardzo mi już brzuszek przeszkadza. Mam duże problemy ze spaniem pomimo korzystania z poduszki ciążowej. Poza tym trzyma się wysoko jakoś nie opada (ale położna powiedziała że może tak być też że nie opadnie, obniży się po porodzie).
Tak jak na pasku- 37 i 1, termin z OM na 11.12, z usg 2.12...ale młody waży już koło 3,kg... ogólnie udzielam sie na grudniówkach,ale Was podczytuje [emoji846]
 
reklama
Też bym już chciałam być po, spać nie idzie, chodzić nie idzie, jeść też nie bardzo idzie...a z wózkiem na spacer by się poszło 🙂
 
Do góry