reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja to się bujam jak na łodzi idąc. A w nocy jak wstaje siku to wyglądam masakrycznie muszę się wspinać po sobie żeby się wyprostować.
Też bym już chciałam być po, spać nie idzie, chodzić nie idzie, jeść też nie bardzo idzie...a z wózkiem na spacer by się poszło [emoji846]
 
reklama
Dziewczyny szukam najlepszej torby do wózka która pomiesci wszystkie dzieciowe "musze-to-zabrac" - pieluchy, chusteczki, ubranka na zmianę, matę do przewijania itd. macie coś sprawdzonego?
U nas życie nie zwolniło ani na chwilę, chodzimy na spacery, jeździmy załatwiać różne sprawy, wiec musze miec fajna torbę. Najlepiej żeby nie wyglądała jak typowa torba mamowa 😉

Gratuluję wszystkim rozpakowanym, trzymam kciuki za te co jeszcze czekają na maluszki 😘 forum nie przysyła mi powiadomień ostatnio więc nie jestem na bieżąco.
 
Ja to się bujam jak na łodzi idąc. A w nocy jak wstaje siku to wyglądam masakrycznie muszę się wspinać po sobie żeby się wyprostować.
Oj tak, najgorzej rozruszać sie w nocy/po nocy...
Ja mam jeszcze duże żylaki na prawej nodze i bolą jak wstaje,noga ciąży mocno...no i co rano zastrzyk z heparyny...brzuch w siniakach...😔
 
Ja to się bujam jak na łodzi idąc. A w nocy jak wstaje siku to wyglądam masakrycznie muszę się wspinać po sobie żeby się wyprostować.
Dobre porównanie 😁 mąż mówi, że chodzę jak koczkodan, na jedno wychodzi - zwlec się z łóżka w nocy nie jest łatwo, ojjjj nie jest. Spacerek ok w ciągu dnia jak już się człowiek rozrusza, gorzej z prowadzeniem auta...akeeee już tuż tuz...
 
Dziś na ktg miałam 3skurcze,a żaden sie nie zapisał 😅, rozwarcie na 2cm...to chyba jeszcze trochę w tej ciąży pochodzę 😉
U mnie to samo, na ktg skurczy zero, mała tak się wierciła, ze tętno powyżej 180 co chwilę i wyło mi nad uchem bez przerwy, no i podobnie jak u Ciebie 2 cm są i główka niziutko... Ponoć lada chwila ale kto to wie... Na kiedy masz termin? My na 23. 11 ale obstawiam jutro a cooooo😋
 
Dziewczyny szukam najlepszej torby do wózka która pomiesci wszystkie dzieciowe "musze-to-zabrac" - pieluchy, chusteczki, ubranka na zmianę, matę do przewijania itd. macie coś sprawdzonego?
U nas życie nie zwolniło ani na chwilę, chodzimy na spacery, jeździmy załatwiać różne sprawy, wiec musze miec fajna torbę. Najlepiej żeby nie wyglądała jak typowa torba mamowa 😉

Gratuluję wszystkim rozpakowanym, trzymam kciuki za te co jeszcze czekają na maluszki 😘 forum nie przysyła mi powiadomień ostatnio więc nie jestem na bieżąco.
Ja mam po pierwszej córce torbę Skip hop i jestem bardzo zadowolona. Nie wyglada jak typowa torba mamy 😊. Link do: Skip Hop - Torba Duo Signature Black/White Stripe / torby / AKCESORIA DLA RODZICÓW - Mamissima - zabawki, akcesoria dla dzieci i rodziców.
 
Cześć 🙂 powiedzcie mi na co będziecie szczepić dzieci? Szczepionki zwykłe czy 5w1 lub 6w1? Jestem kompletnie w tym zielona i właśnie zaczynam zbierać informacje 🧐
 
Cześć 🙂 powiedzcie mi na co będziecie szczepić dzieci? Szczepionki zwykłe czy 5w1 lub 6w1? Jestem kompletnie w tym zielona i właśnie zaczynam zbierać informacje 🧐
Kurcze szczerze nie wiem. Trójkę starszych szczepiłam tylko podstawowymi tymi na NFZ. Nigdy nic im nie było. Teraz nie wiem, minęło 6 lat, musze poczytać. Coś nam pediatra dała żeby poczytać ale jeszcze nie miałam czasu.
 
Cześć 🙂 powiedzcie mi na co będziecie szczepić dzieci? Szczepionki zwykłe czy 5w1 lub 6w1? Jestem kompletnie w tym zielona i właśnie zaczynam zbierać informacje 🧐
Ja raczej zwykłymi, czytałam trochę o tym i za wiele się nie różnią, oprócz oczywiście ilości ukłuć dziecka.. a pieniądze wolę przeznaczyć na szczepienie na meningokoki, a to są 3 szczepienia, jedno to koszt około 600zł.

@Bubuś Co do torby, to mam typową do wózka, a poza tym nie mam pojęcia jak się sprawdzi, więc nie pomogę ;)
 
reklama
Ja raczej zwykłymi, czytałam trochę o tym i za wiele się nie różnią, oprócz oczywiście ilości ukłuć dziecka.. a pieniądze wolę przeznaczyć na szczepienie na meningokoki, a to są 3 szczepienia, jedno to koszt około 600zł.

@Bubuś Co do torby, to mam typową do wózka, a poza tym nie mam pojęcia jak się sprawdzi, więc nie pomogę ;)
Ja do wózka mam jakiś kijowy plecak :/ w ogóle mi nie odpowiada :/
 
Do góry