reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny z cukrzyca wy na prawdę nie możecie sobie pojeść słodyczy ? Masakra mega wam współczuje 🙄
ja jem, bo o dziwo cukry mi nie skaczą wtedy. wiadomo, ze zamiast 2 paczków naraz zjem 1 i czekolade też na tury. bardziej mam wysoki po jasnym pieczywie, ale to też róznie. ogolnie nie wiem, czy mam ta cukrzyce, bo miałam tylko po 2 h przekroczony cukier o 2 jednostki na krzywej cukrowej. ginekolog od prenatalnych mówił, że by mnie nie podciągał pod cukrzyce, no ale jestem pod opieka diabetologa i to mierze
 
Wow, to już taki całkiem,, realny termin,, 😳 ja mam jeszcze trochę czasu... Chyba😉 to trzymam kciuki za ten Rybnik, zawsze to jednak lepiej rodzic tam gdzie lekarz prowadzący 😁a dzidziuś jak się miewa na ostatnie prostej? Ile wagi szacują?
 
Wow, to już taki całkiem,, realny termin,, 😳 ja mam jeszcze trochę czasu... Chyba😉 to trzymam kciuki za ten Rybnik, zawsze to jednak lepiej rodzic tam gdzie lekarz prowadzący 😁a dzidziuś jak się miewa na ostatnie prostej? Ile wagi szacują?
Po dzisiejszej wizycie mały prawie 2,5 kg w 36 tc , bałam się bo trzy tygodnie temu miał 1700 i liczyłam na chociaż 2,5 kg przy porodzie a wychodzi ze będzie 3 kg jak nic ☺️ A ty gdzie zamierzasz rodzic ?
 
Po dzisiejszej wizycie mały prawie 2,5 kg w 36 tc , bałam się bo trzy tygodnie temu miał 1700 i liczyłam na chociaż 2,5 kg przy porodzie a wychodzi ze będzie 3 kg jak nic ☺ A ty gdzie zamierzasz rodzic ?
Te pomiary zawsze ok pół kg mogą się różnić, tylko w którą stronę heh oto jest pytanie. Fajnie ze te 2500g już wychodzi, będzie taki,, idealny,, noworodzio, nie za duży ani nie za mały 👍 jak wszystko pójdzie pomyślnie, to podobnie jak starsze rodzeństwo w Żorach
 
reklama
Ja się już nie mogę doczekać czwartku żeby mieć ciążę donoszoną 🙊. Termin co prawda na 12 listopada, ale już mi po czwartku będzie wszystko jedno, może wychodzić maly książę :)

Wczoraj byl już wynik GBS i na szczęście ujemny 😁.

Herbatka z lisci malin i wiesiołek zamówione i może do środy będą, więc zaczynam systematycznie brać :) ma byc cieplej na dworze od środy więc zacznę też uskuteczniać spacerki 😊 plan działania jest 💪
Moze tez da się stary jednak namówić na jakieś bzyczki, na rzecz wyzszego dobra 😂
 
Do góry